Vědci přišli na to, jak neumřít na koronavirus. „Zabijte se sami,“ tvrdí.

07 Bře 2020

Čínští vědci z Univerzity v Pekingu přišli s revolučním řešením, jak nezemřít na nákazu koronavirem a zároveň snížit jeho smrtnost. Podle vědců stačí, když se dřív, než vás zabije koronavirus, zabijete sami.

„Nemůžeme se s kolegy shodnout, jestli je naše řešení tak geniální, nebo debilní a jednoduché. U takovýchto řešení a nápadů to tak často bývá. Momentální úmrtnost na koronavirus je nějakých 3,5 %. Pokud by se ale všichni ti, kteří mají díky koronaviru osud zpečetění zabili sami, úmrtnost na koronavirus by bylo nulová!“ tvrdí vědci.

Zatím nemáme informaci, že by se čínská vláda a úřady chtěly k touto řešení uchýlit. Pokud by tak ale učinily, mohlo by se v horizontu několika týdnů podařit naprosto zastavit vražedné řádění koronaviru.

„Virus se pak může klidně šířit dál a nikoho to nemusí znepokojovat. Obyčejní lidé budou za týden zdraví, jako kdyby měli chřipku, zatímco ti staří a slabí buď spáchají sebevraždu, nebo budou zasebevražděni. Na koronavirus už ale nikdo neumře. Geniální,“ tvrdí dále vědci.

Nebo si můžete strčit prst do prdele a vyléčit se během pár minut.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..