Koronavirus lze vyléčit tím, že si potřete ukazováček chili a strčíte si ho do zadku

01 Bře 2020

Panika kolem koronaviru stále roste a moderní medicína na něj nedokáže najít lék. To však nedělá problém medicíně alternativní, která účinnou léčbu již našla.

Koronavirus se podle alternativní medicíny dá vyléčit zcela jednoduše – stačí si strčit ukazováček obalený v habanero chili prášku do zadku na přibližně 10 vteřin. Rázem budete vyléčeni.

Kombinace prášku z papričky habanero a léčivých čaker, které se u většiny lidí hromadí v ukazováčku na levé ruce, tvoří jedinečnou mantru, která vyléčí téměř všechno.

“Z hlediska alternativní medicíny se ve špičce ukazováčku na levé ruce nachází kvantová černá díru, která vysílá léčivé kvantové ionty o síle 40 ampérů. Pokud tato díra přijde do styku s práškem s habanero pálivé papričky, vytvoří se ultimátní kvantová vlna o síle 820 mega ampérhodin. Ta vyléčí koronovirus během 10 vteřin,” tvrdí alternativní léčitel Bohumil Sojka.

Stejně jako všechny nemoci, tak i koronavirus se tedy dá vyléčit velice jednoduše. Stačí vydržet chvíli nepohodlí a vrazit si ukazováček natřený velice pálivou chili papričkou přímo do prdele. Pak už se můžete s ukazováčkem v zadku a pálivým obličejem jenom smát všem těm zmatkářům s rouškami a respirátory.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

55 comments
     1. myslim 78 14 848, bylo to vsude. to bylo asi mereni teploty

 1. Je to neuvěřitelné, po vražení mého ukazováčku do mého čoko-koblížku, jsem byl doopravdy vyléčený, 10 vteřin a byl jsem plně fit, sice mě trochu pálí prdel už druhý den, ale koronavirus jsem zlikvidoval jak Halinu Pawlowskou. Doporučuji!!!! A doporučuji potom olíznout, chuť lahodná a účinek ještě lepší!

     1. No dovolte pane Jarmil Prdel ale toto si vyprošuji!! Lidé zde hodnotí spolehlivé účinky zde zmiňovaného návodu který OPRAVDU FUNGUJE ,tak si ten Váš komentář strčte DO PRDELE, VY KOKOTE VYJEBANÝ!!!

 2. Farmaceutická loby s Kalouskem neustále mažou pravdivé zprávy a informace o léčbě, aby rozšířili paniku a nutili lidi kupovat nové léky. Přitom kromě pálivých papriček v prdeli fungují na virus i již dávno známe léky jako jsou suché z nosu, nebo žlutý sníh.

  https://az247.cz/suche-nosu-prirodni-ockovani-nachlazeni-chripce/
  https://az247.cz/superlek-jmenem-zluty-snih-odejde-nem-cukrovka-demence-i-rakovina/

 3. Dobrý den,
  už týden trpím virem Covid-19. Dnes jsem si vypůjčil manželčinu hračku, co schovává v šuplíku se spodním prádlem a s její pomocí jsem aplikoval rozemleté habanero papričky přímo do análního otvoru. Vím, že bych zatím neměl pociťovat účinky, ale zdá se že tato metoda funguje, je mi rozhodně lépe!
  S pozdravem
  Vladimír Bezprizorní

 4. Funguje na 100% Našel jsem v habanero papričkách jednu opravdu velkou, a strčil jsem ji do anální díry na necelou minutu!
  Po vyndání jsem nic necítil, jen pálivou prdel, ale ráno jsem byl zdravý jako řepa!
  DOPORUČUJI TO VŘELE!
  A nezapomeňte : Koronavajrus RATATATAAAA RATAAAA TAAAAaaaa

 5. Propočítal jsem veškeré proměnné ohledně tohoto zákroku a zjistil jsem, že to funguje i kdyby čert na koze rajtoval. Tato myšlenka se rozhodně nenarodila mrtvou. Tu si z nás nedělají špumprnágle, je to rozhodnopádně pravdivé. Zde jsem to i matematicky dokázal: Pravděpodobnost úspěšné léčby koronaviru touto metodou: P=lim0->-inf((e^(i*pi*(7/29))-3.666*10^37*sqrt(COVID-19)^(1/7)+sum(1/i*(COVID-19)^2))/((53.24-i*0.386)COVID-19-sqrt(e^(35/17)*abs(COVID-19)-cosh(ln(67,347)-tan(3/17*pi)*sinh(log69(864.325))*cos^21(sin^(1/3)(483.63*pi)+e^(i*pi)-666))) a to se limitně rovná 1, tedy 100%. Za tuto léčbu vám tedy matematika ručí.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..