Původním vynálezcem žárovky byl ve skutečnosti Andrej Babiš. Edison mu ale patent ukradl

13 Čvc 2019

Je všeobceně uznávaným faktem, že žárovku v roce 1879 vynalezl Thomas Alva Edison, který prý patent ukradl vynálezci Nikola Teslovi. Ve skutečnosti je ale všechno ještě trochu jinak.

Podle našich zdrojů je skutečným konstruktérem Andrej Babiš, respektive jeho praděd. Ten býval kdysi uznávaným vynálezcem, avšak stejně jako teď proti jeho pravnukovi, i proti Andrejovi Babišovi staršímu byla vedena silná kampaň.

Silná kampaň uvrhla Andreje Babiše v zapomnění

Dnes už by jen těžko někdo věděl, kdo byl praděd současného premiéra Andreje Babiše. Přitom to byl právě Andrej Babiš starší, kdo vynalezl spoustu věcí, z nichž spousta se ve zdokonalené formě používá dodnes. Většina těchto vynálezů mu ale byla ukradena právě Edisonem, který je mylně označován jako největší vynálezce všech dob.

Mezi další vynálezy Andreje Babiše patří třeba gramofon, akumulátor, dynamo či tavná pojistka. Všechny tyto vynálezy si později za podpory George Sorose a Miroslava Kalouska přivlastnil Edison. Babiš dále zkonstruoval například iPhone, který mu zase pro změnu ukradl Steve Jobs.

Už přes 100 let je ale vedena silná kampaň, která propaguje právě Edisona, zatímco jméno Andreje Babiše naprosto vymazala z učebnic dějepisu. I proto se dnes o pradědovi Andreje Babiše nedočteme prakticky nic, krom toho, že asi taky býval udavač, což rozhodně není pravda.

Pan Babiš totiž chtěl svoje vynálezi darovat lidem zadarmo a udělat svět lepším, což bylo v rozporu s filozofií George Sorose a Thomase Edisona, kteří chtěli vynálezy zpeněžit. Výzkum a konstrukce Babišových děl nebyla zadarmo, a byla financována právě Sorosem a Edisonem. Hlavně díky tomu bylo pro ně velmi jednoduché vynálezy ukrást, a vydávat je za vlastní.

Thomas Edison nevynalezl prakticky vůbec nic

Pravda je taková, že Thomas Edison nevynalezl de facto vůbec nic. Všechny “jeho” vynálezy za něj vymyslel někdo jiný. Vlivný Edison buď patenty odkoupil, nebo rovnou ukradl jako v případě Andreje Babiše. Spousta jeho údajných vynálezů pochází z dílny Nikola Tesly a Andreje Babiše, kteří byl skutečnými génii i na dnešní poměry. Bohužel navždy nedoceněnými.

Když pak Andrej Babiš experimentoval s bezdrátovým přenosem elektřiny, omylem vytvořil stroj času, který ho přenesl do 90. let 20 století. Přesně tak, máme tu neočekávaný twist – praděd Andreje Babiše je ve skutečnosti náš současný Andrej Babiš, který se přenesl do budoucnosti a rozhodl se, že udělá svět lepší alespoň z postu premiéra České republiky!

Proto vždy, když doma rozsvítite světlo, vzpomeňte si na to, že máme za premiéra skutečného génia. Volte ANO!

6 komentářů
  1. Já to věděla! Teď už to všechno dává dokonalý smysl! Babišovi výroky jsou dle mého mínění způsobeny poškozením mozku během jeho cestování časem. Je také možné, že se snaží vytvořit nový stroj času, poháněný řepkovým olejem, aby se mohl vrátit do roku, že kterého přišel. A tento stroj času je ukrytý přímo v čapím hnízdě! Bohužel se mu ho zatím nepovedlo, právě kvůli zmíněnému poškození mozku zprovoznit.

  2. Co to tady plácáte? Svět je fakt velký a tak se snadno stane, že jednu věc objevuje současně několik objevitelů. No a protože objev = peníze, rozhoduje datum a čas patentové přihlášky. Cimrman by mohl vyprávět. Tak se svět pídí po tom, kdo byl první. Ale už se neshání po tom, kdo byl poslední. A přitom jsou obory, kde naopak poslední vyhrává. Zrovna mne napadá souboj na kordy. I ve Wimbledonu vyhrává, ten poslední neporažený, že?
    A tak zde došlo k velkému novinářskému omylu. AB byl poslední, kdo objevil žárovku.

  3. “Výzkum a konstrukce Babišových děl nebyla zadarmo, a byla financována právě Sorosem a Edisonem. ”
    Jak je vidět dotace potřeboval tehdy a potřebuje je i dnes

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..