NASA zachytila tvář na Marsu s nasazenou rouškou

02 Úno 2021

Americké NASA se podařilo zachytit neuvěřitelnou fotografii z Marsu, na které můžeme vidět legendární lidskou tvář, která má nasazenou obří roušku.

Fotografie se na počítačích NASA objevila dnes ráno, když ji odeslal jeden ze satelitů obíhajících okolo rudé planety. Jak je na fotografii jasně vidět, lidská tvář má na obličeji nasazenou obrovskou roušku. Koronavirus tak zřejmě ze Země doputoval už i na Mars.

“Velice jsme se nad fotografií podivili. Pokud koronavirus ze Země doputoval na Mars, je to velice znepokojivé. Jak víme, tak na Marsu dosud žádný živý člověk nebyl. Virus se tam tak mohl dostat přes 62 milionů kilometrů dlouhou cestu vakuem ze Země na Mars,” píše NASA na svém Twitteru.

Koronavirus mohli na Mars dopravit Paroubkovi Marťané

Naskytlo se však i jednoduší vysvětlení, než že koronavirus opustil naši atmosféru, a odletěl vakuem na Mars.

Nejvíce podezřelí ze zanesení koronaviru na Mars jsou aktuálně Marťané, kteří na Zemi před lety spadli a se kterými chtěl Jiří Paroubek tehdy sestavit koalici. Tito Marťané zde po pádu až do roku 2020 žili u Paroubků na půdě, dokud kvůli strachu z koronaviru neodcestovali zpět na svou rodnou planetu.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

Co se týče lidské tváře, zatím není jasné, zda se jedná o živoucí bytost, nebo ji obří roušku nasadili mimozemští recesisté. Samozřejmě by tvář mohla být živá, nicméně nemá ruce, takže nasadit si roušku by pro ni bylo nemožné. Avšak jak víme, ruská vakcína Sputnik V má vedlejší účinky, po kterých lidé dokáží ovládat telekinezi. Pokud byla tvář očkována touto vakcínou, mohla by si roušku nasadit silou svojí vůle.

Jasné je zatím jen to, že tvář má roušku nasazenou jak idiot, protože jak můžeme vidět na fotografii, kouká jí ven celý nos. Horší už by byla snad jen plastová rouška, kterou si oblíbil například bývalý slovenský premiér Robert Fico. Ta je totiž úplně k ničemu a nositel se s ní promění doslova v hovnomet kapének.

Comments are closed.