V Severní Koreji se za jeden den vyléčilo všech 2 500 nakažených koronavirem

29 Bře 2020

Se svéráznou léčbou přišel korejský vůdce Kim Čong-un, kterému se podařilo za jeden jediný den vyléčit všech 2 500 koronavirem nakažených severokorejců.

Kim Čong-un se rozhodl, že nebude vynakládat astronomické sumy na vývoj léku a zároveň nehodlá ohrozit zdravou a fungující severokorejskou ekonomiku. Rozhodl se tak pro tradiční léčbu, která se při epidemiích a morových ránách používá už odnepaměti.

“Nakažené prostře střelíme do hlavy a mrtvoly spálíme na hromadě poblíž Pchjongjangu,” zní ze Severní Koreji.

KLDR chce proti koronaviru bojovat balistickými raketami

Médii dnes také proběhla zpráva o tom, že Severní Korea dnes provedla zkoušku dvou balistických raket. I toto má ale svoje opodstatnění.

“Ve skutečnosti nešlo o zkoušku. Na východě našeho území jsme zjistili dvě početná ohniska onemocnění COVID-19. Šlo o dvě větší vesnice, které měly dohromady přibližně 800 obyvatel. Všichni obyvatelé byli nakažení. Obě vesnice jsme raketami srovnali se zemí a tím tak zajistili, že se z těchto ohnisek nebude nákaza dále šířit,” chlubí se severokorejský generál ve zpravodajské relaci národní televize.

Jak tak můžeme vidět, Severní Korea bojuje s koronavirem skutečně efektivně. Zatímco EU se dohaduje co dělat a tisíce lidí zatím umírají, v KLDR přímo na onemocnění COVID-19 neumřel zatím vůbec nikdo.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
RSS
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x