Okamurova Pringles vila musí projít deratizací. Přemnožili se v ní ruští švábi a filcky

08 Dub 2022

Okamurova čerstvě dostavěná Pringles vila se setkala s nepříjemným problémem. Následující měsíc totiž bude zcela neobyvatelná, jelikož bude muset projít výraznou deratizací. V domě vůdce SPD Tomia Okamury se totiž přemnožili ruští švábi a ficlky.

Pro Okamuru jde o velice nepříjemnou situaci, jelikož ruský šváb a ruská filcka patří mezi ten nejodolnější druh hmyzu a deratizace probíhá pomocí silných chemikálií, které se mimojiné využívají i v letadlech pro tvorbu chemtrails. Po deratizaci tak bude dům minimálně měsíc neobyvatelný.

„Ruské ficky a šváby hubíme pomocí chemického postřiku, který má základní bázi stejnou jako chemtrails v letadlech. Tento postřik je ještě obohacen o kvantovou vlnu a sémě ruského patriarchy Kirilla. Standardně trvá hubení ruských švábů dva týdny. Třetí týden se pak účinek chemikálií ruší pomocí roztoku octa a vody a čtvrtý týden se větrá,“ tvrdí námi dotázaný specialista na hubení ruského hmyzu.

Tomio Okamura nám situaci nechtěl okomentovat. Odpověděl pouze krátce na svém Facebooku.

„Zatímco vy platíte drahé energie a vyděláváte 20 tisíc měsíčně, já jsem si postavil dům za 20 milionů korun a hned se mi do něj nastěhovaly ruské filcky. To není fér a SPD s tímhle rozhodně nesouhlasí,“ napsal vůdce SPD na svůj Facebook.

Tento hmyz původem z ruska je přitom velmi nebezpečný a může ovlivnit dokonce i myšlení a chování člověka, který žije v jeho blízkosti. Člověk se pak začne taky chovat jako proruská filcka. Do domu si ho přitom dostanete poměrně jednoduše. Ruští švábi často vyhledávají domy s tzv. „putinovskou energií“. Jedná se o kvantovou informaci, která je vysílána telepaticky z mozků lidí, kteří vzhlíží k ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Stačí tak pouze sdílet například příspěvky podporující ruského prezidenta na Facebooku, nebo v noci potají masturbovat nad jeho fotografiemi, a ruské filcky či švábi se brzy mohou objevit i u vás doma.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.