Miloš Zeman si před dubnovou návštěvou Číny nechá zešikmit oči

10 Dub 2019

Miloš Zeman se koncem dubna chystá ne svou již 6. cestu do Číny. Letošní cesta přitom bude o 3 miliony korun dražší než cesta loňská. Redakci AZ247 se podařilo zjistit proč.

Podle našich zdrojů si totiž prezident Zeman plánuje před odletem nechat chirurgicky zešikmit oči, čímž chce udělat dojem na svůj čínský protějšek – prezidenta Si Ťin-pchinga.

„Jedná se o drahý zákrok. Částka za zešikmení očí se může vyšplhat až na 3 miliony korun, což koresponduje s nárůstem rozpočtu na Zemanovu letošní cestu, která je právě o 3 miliony korun dražší než loňská“ prozradil nám náš tajný zdroj.

Podle některých konspiračních teorií chtěl Zeman podstoupit zešikmení očí už před návštěvou, kterou absolvoval minulý rok. Operaci mu ale zakázal jeho bývalý doktor Petr Halata, který měl obavu, aby Zeman zákrok přežil. Jeho následná smrt v hotelovém pokoji tak přece jen nemusela být jen obyčejnou náhodou.

Stejný zákrok plánovala i bývalá ministryně Nováková

Bývalá ministryně průmyslu a obchodu Nováková podle našeho zdroje plánovala stejný zákrok. Šikmé oči by jí dle jejích slov měly poskytnout lepší vyjednávací pozici s čínskými investory, kterým už tak byla zalezlá v zadku až po kolena. Marta Nováková však byla odvolána ze svojí pozice ještě před zákrokem. Nyní už tak nemá k zešikmení očí důvod.

Prvním politikem, který si oficiálně nechá zešikmit oči, aby ukázal svoji podlezávost Číně, se tak stane prezident. Na nový Zemanův zevnějšek se můžeme těšit už v následujících dvou týdnech. Krom nových očí, by měla být Zemanovi nainstalována i nová robotická noha Pajda 6000, která je až 10x silnější a výkonnější než normální lidská noha.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..