Úzkost, krev v uších a halucinace: V místnosti, kde hrají písničky kapely Ortel, prokládané vlogy Tomia Okamury, nevydrží nikdo déle než půl hodiny

01 Říj 2018

Není zde slyšet nic jiného, než písničky kapely Ortel, které jsou prokládány vlogy Tomia Okamury. Místnost 88 je doslova peklem na Zemi, kde už po pár minutách začínají lidé šílet.

Ohlušující basy, nesmyslné texty, falešný zpěv, a do toho plky největšího populisty v České republice. Zdi jsou navíc popsané nejdebilnějíšmi tweety Jiřího Ovčáčka. To všechno zde můžete slyšet a vidět. Ani ti nejodolnější jedinci v Místnosti 88 nevydrží déle než několik desítek minut. Naprostý rekordman zde vydržel necelých 45 minut, než se téměř zbláznil.

„Citliví lidé se zde rozbrečí už po několika sekundách. Odolnější jedinci pak vydrží několik minut, než chtějí ven. U lidí, kteří zde vydrží více než 10 minut, se začnou objevovat halucinace, silná úzkost, panické stavy a krev v uších. Déle jak půl hodiny zde nevydrží téměř nikdo,“ tvrdí profesor Serverus Epans z Univerity v Godrikově dole.

Podle odborníků je pro člověka pobyt v Místnosti 88 bezpečný po dobu maximálně 5 minut. Při delším pobytu hrozí psychické trauma a objevují se i nebezpečné fyzické projevy, jako krvácení z uší, či mozková mrtvice.

„Někteří slabší jedinci zde mohou při delším pobytu dokonce i zemřít. Pokud si chcete vyzkoušet toto peklo na Zemi, berte prosím v potaz to, že vás to může na celý život zmrzačit, či dokonce zabít,“ varuje před Místností 88 primář chirurgického odělení Nemocnice svatého Munga.

Místnost 88 je zdarma přístupná veřejnosti. K dispozici je po celou dobu přítomný lékařský personál a školní psycholog.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..