Fialův jaderný kufřík je již ve výrobě. Atomový útok na Rusko by měl být veden na Štědrý den

28 Lis 2022

Dle našich tajných zdrojů dnes krátce před odhalením celého plánu revolucionářem Vrabelem, objednala česká vláda pro premiéra Fialu jaderný kufřík, kterým bude možné ovládat celé jaderné síly České republiky.

Je tedy možné, že Vrabelův zdroj je stejný, jako ten náš. Nicméně my jako vždy přinášíme mnohem více detailních informací. Podařilo se nám totiž zjistit i přesné datum, kdy bude útok veden. Zároveň máme potvrzeno, že Vzdušné síly AČR již od začátku listopadu disponují přibližně stovkou letounů F-35, které budou při útoku použity.

USA původně dodaly České republice pouze 50 letounů a jaderných hlavic, avšak po anexi Královce Českou republikou, získala naše země další padesátku jaderných hlavic, které v Královci zůstaly po ruské armáda. Nakonec padlo rozhodnutí, že budou využity i tito hlavice, a tak USA dodaly další padesátku letounů.

„Mezi 17. a 18. hodinou 24. prosince 2022 vyšlu jaderným kufříkem signál a vzletí celkem 100 letadel se 100 jadernými zbraněmi. Většina obyvatel Česka a Ruska budou mít zrovna vánoční večeři, když začnou padat bomby. Rusové něco takového absolutně nebudou čekat a nestačí zareagovat. A naše malá země vítězoslavně porazí jadenou velmoc. A pokud ne, tak si dáme Fallout LARP. Ten risk za to stojí, hahaha,“ stojí v přepisu tajného jednáním mezi Fialou, Sorosem a globalisty z EU a USA.

Globalisté si schválně zvolili Českou republiku jako válečného koně, jelikož jde o malou a bezvýznamnou zemi, která v případě reakce Ruska nebude nikomu chybět. Pokud to nevyjde, USA se distancují a prachem lehne pouze ČR. Když to vyjde, USA konečně porazí Rusko. Zároveň váleční štváči z naší vlády v čele s Fialou a Černochovou vyjádřili velkou iniciativu pro zahájení 3. světové války.

My samozřejmě víme, že něco takového je naprostá sebevražda, jelikož Rusko je mnohem dál než zbytek světa a ruské kosmické síly by z vesmíru svými kosmickými loděmi a satelity sestřelily veškeré české jaderné letouny ještě před jejich vzletem. Proto se přidáme k dalšímu Vrabelově pochodu, svrhneme vládu a jaderné zbraně použijeme k obnovení Velkomoravské říše, protože na to máme historický nárok!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.