Čaj z toaletního papíru působí jako skvělá prevence proti koronaviru

11 Bře 2020

Ptáte se, proč Češi hromadně a na první pohled nepochopitelně skupují astronomické množství toaletního papíru? Za celou touto anomálií stojí fakt, který vám média tají a neřeknou. Toaletní papír totiž obsahuje velké množství látek, které působí jako prevence proti koronaviru.

Toaletní papír je bohatý na hovniny a řiťoxidanty. Obě tyto látky se ukázaly být velice účinné jako prevence proti koronaviru. Podle některých výzkumů alternativních vědců stačí pouze dva silné šálky čaje z toaletního papíru, a koronavirus se vám 100% vyhne.

Aby čaj lépe chutnal, můžete koupit aromatizovaný toaletní papír, například s vůní heřmánku. Čaj pak chutná skoro jako čaj heřmánkový. Dále jej můžete dochutit například lžičkou medu, nebo pár kapkami citronu.

“Hovniny a řiťoxidanty posilují imunitu a připravují imunitní systém na příchod koronaviru. Je to podobné, jako například očkování, akorát potom nedostanete autismus, ani vám nevyroste penis na čele,” tvrdí naší redakci jeden z alternativních vědců.

Největšího účinku ale podle vědců docílíme ve chvíli, kdy si čaj uvaříme z použitého toaletního papíru.

“Pokud bude na toaletním papíru kus stolice, která krom jiného obsahuje i velké množství kladných shitoiontů, znásobíme tím účinek čaje až desetinásobně. Tak silný čaj dokáže koronaviru nejen předcházet, ale dokonce ho i léčit,” dodává dále alternativní vědec Kamil Buřič.

Lidé, kteří v panice nakupují kvanta toaletního papíru tak podle všeho vůbec nejsou debilové, jak se na první pohled zdá, ale informovaní občané, kteří se snaží zastavit šíření nebezpečného koronaviru, který mění lidi na zombie.

Proč nám ale něco takového média tají? Protože to dostala nařízeno od farmaceutických firem. Podívejme se třeba na Itálii. Tamní doktoři, nemocnice, lékárny a farmaceutické firmy zažívají doslova žně! Rekordní příjmy z nemocných a zároveň panika lidí, kvůli které kupují hromady zbytečných doplňkových vitamínu, zajistila farmalobby největší příjem od doby španělské chřipky!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
LOL
LOL
4 měsíců před

Můžu říct jen – geniální a vševypovídající.

Adam
Adam
4 měsíců před

Osobně si do tohoto čaje přidávám několik kapek vlastní moči, díky čemuž dochází ke kvantové transformaci uvedených řitoxidantů na látky rychlejším elektronovým spinem a tedy lepší účinností.

BTJ
BTJ
4 měsíců před
Reply to  Adam

A máte to nějak potvrzené? Mě právě napadlo přidat moč, ale nevím, aby to zas nezahubilo nějaké léčivé látky, slyšel jsem, že moč funguje jako desinfekce.

Adam
Adam
4 měsíců před
Reply to  BTJ

Osobně vyzkoušeno na celé rodině a funguje to, jen manželka trochu remcala.

Vomi
Vomi
3 měsíců před
Reply to  Adam

To je v pořádku. Remcání je základní funkce všech manželek.

omgmen
omgmen
4 měsíců před

Díky Vám jsem se nenakazil, díky moc.

BTJ
BTJ
4 měsíců před

Ja nevím, podle mě to funguje jak na koho. Bylo mi ráno blbě, vypil jsem čaj z toaleťáku a líp mi teda není. Zkusím ještě ten se stolicí (ale do toho se mi fakt moc nechce), je možné kdyžtak přidat i moč? Slyšel jsem, že ta funguje jako desinfekce, prosím poraďte, nerad bych něco pokazil nebo zanedbal. A je možné sladit i cukrem nebo jen medem? Mám tu horu cukru, jsem se v obchodě spletl a koupil 60kg cukru místo mouky:-(

Hovadex
Hovadex
4 měsíců před
Reply to  BTJ

Lepšie urobíš keď použiješ moč od cukrovkára. Potom už nemusíš sladiť cukrom.

BTJ
BTJ
4 měsíců před
Reply to  Hovadex

Dobrý nápad;)

Broněk
Broněk
4 měsíců před

To určitě. Celý článek je jenom laciná propagace , ale na mě si nepřijdou. 25 let toaletní papír nepoužívám a nezačnu nebudu podporovat EU.

Hans Von Hovnožrout
Hans Von Hovnožrout
4 měsíců před

Vůbec to nefunguje, tenhle článek napsali lobbisti z hajzlářského průmyslu!!! Sdílejte než to smažou

Chocko
Chocko
3 měsíců před

Jesus. Říká ti něco satira chlavě? Xdd

Locko
Locko
3 měsíců před
Reply to  Chocko

lol a tobe? 😀

Prot
Prot
4 měsíců před

Ano, už moje babička proti koronaviru používala odvar z toaletního papíru. Není náhoda, že se dožila 94 let!

Hans Lischka
Hans Lischka
4 měsíců před

Jsi-li bratře správným Čechem, ne papírem, ale mechem.
To jsem si odnesl z poslední toaletní krize na našem území. A co čert nechtěl, moje řiť odmítla návrat k “civilizované” normě. Jak mám postupovat, nemaje toaletního papíru?

Marek
Marek
4 měsíců před

Začal jsem ten lektvar prodávat u nás v ulici a poměrně jsem na něm zbohatl, už to chce celá čtvrť.
Udělejte to jako já a budete zdraví a bohatí.

Mik
Mik
4 měsíců před

Nezapomeňte ještě na chilli papriku s minimální pálivosti 800 000 SHU, kterou si strčíte do prdele a následně jí otřete o již zmíněný toaletní papír. To zajistí prevenci proti všem odvětvím Koronaviru.

Petr Železný
Petr Železný
3 měsíců před

Je to velice naivní a průhledná lobby od papíren. Každý informovaný člověk ví, že pro tělo, které bojuje s koronavirem jsou důležité stopové prvky a to hlavně železo. Proto doporučuji si již dnes obědnat u naší firmy dostatek této látky. Dodáváme i v menších baleních po 5 ti ingotech o váze 28 tun.

Petr Železný
Třinec

Adam
Adam
3 měsíců před
Reply to  Petr Železný

Já si objednal kolejnici

RSS
19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x