Čaj z toaletního papíru působí jako skvělá prevence proti koronaviru

11 Bře 2020

Ptáte se, proč Češi hromadně a na první pohled nepochopitelně skupují astronomické množství toaletního papíru? Za celou touto anomálií stojí fakt, který vám média tají a neřeknou. Toaletní papír totiž obsahuje velké množství látek, které působí jako prevence proti koronaviru.

Toaletní papír je bohatý na hovniny a řiťoxidanty. Obě tyto látky se ukázaly být velice účinné jako prevence proti koronaviru. Podle některých výzkumů alternativních vědců stačí pouze dva silné šálky čaje z toaletního papíru, a koronavirus se vám 100% vyhne.

Aby čaj lépe chutnal, můžete koupit aromatizovaný toaletní papír, například s vůní heřmánku. Čaj pak chutná skoro jako čaj heřmánkový. Dále jej můžete dochutit například lžičkou medu, nebo pár kapkami citronu.

„Hovniny a řiťoxidanty posilují imunitu a připravují imunitní systém na příchod koronaviru. Je to podobné, jako například očkování, akorát potom nedostanete autismus, ani vám nevyroste penis na čele,“ tvrdí naší redakci jeden z alternativních vědců.

Největšího účinku ale podle vědců docílíme ve chvíli, kdy si čaj uvaříme z použitého toaletního papíru.

„Pokud bude na toaletním papíru kus stolice, která krom jiného obsahuje i velké množství kladných shitoiontů, znásobíme tím účinek čaje až desetinásobně. Tak silný čaj dokáže koronaviru nejen předcházet, ale dokonce ho i léčit,“ dodává dále alternativní vědec Kamil Buřič.

Lidé, kteří v panice nakupují kvanta toaletního papíru tak podle všeho vůbec nejsou debilové, jak se na první pohled zdá, ale informovaní občané, kteří se snaží zastavit šíření nebezpečného koronaviru, který mění lidi na zombie.

Proč nám ale něco takového média tají? Protože to dostala nařízeno od farmaceutických firem. Podívejme se třeba na Itálii. Tamní doktoři, nemocnice, lékárny a farmaceutické firmy zažívají doslova žně! Rekordní příjmy z nemocných a zároveň panika lidí, kvůli které kupují hromady zbytečných doplňkových vitamínu, zajistila farmalobby největší příjem od doby španělské chřipky!

19 comments
  1. Ja nevím, podle mě to funguje jak na koho. Bylo mi ráno blbě, vypil jsem čaj z toaleťáku a líp mi teda není. Zkusím ještě ten se stolicí (ale do toho se mi fakt moc nechce), je možné kdyžtak přidat i moč? Slyšel jsem, že ta funguje jako desinfekce, prosím poraďte, nerad bych něco pokazil nebo zanedbal. A je možné sladit i cukrem nebo jen medem? Mám tu horu cukru, jsem se v obchodě spletl a koupil 60kg cukru místo mouky:-(

  2. Je to velice naivní a průhledná lobby od papíren. Každý informovaný člověk ví, že pro tělo, které bojuje s koronavirem jsou důležité stopové prvky a to hlavně železo. Proto doporučuji si již dnes obědnat u naší firmy dostatek této látky. Dodáváme i v menších baleních po 5 ti ingotech o váze 28 tun.

    Petr Železný
    Třinec

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..