Čaj z toaletního papíru působí jako skvělá prevence proti koronaviru

11 Bře 2020

Ptáte se, proč Češi hromadně a na první pohled nepochopitelně skupují astronomické množství toaletního papíru? Za celou touto anomálií stojí fakt, který vám média tají a neřeknou. Toaletní papír totiž obsahuje velké množství látek, které působí jako prevence proti koronaviru.

Toaletní papír je bohatý na hovniny a řiťoxidanty. Obě tyto látky se ukázaly být velice účinné jako prevence proti koronaviru. Podle některých výzkumů alternativních vědců stačí pouze dva silné šálky čaje z toaletního papíru, a koronavirus se vám 100% vyhne.

Aby čaj lépe chutnal, můžete koupit aromatizovaný toaletní papír, například s vůní heřmánku. Čaj pak chutná skoro jako čaj heřmánkový. Dále jej můžete dochutit například lžičkou medu, nebo pár kapkami citronu.

“Hovniny a řiťoxidanty posilují imunitu a připravují imunitní systém na příchod koronaviru. Je to podobné, jako například očkování, akorát potom nedostanete autismus, ani vám nevyroste penis na čele,” tvrdí naší redakci jeden z alternativních vědců.

Největšího účinku ale podle vědců docílíme ve chvíli, kdy si čaj uvaříme z použitého toaletního papíru.

“Pokud bude na toaletním papíru kus stolice, která krom jiného obsahuje i velké množství kladných shitoiontů, znásobíme tím účinek čaje až desetinásobně. Tak silný čaj dokáže koronaviru nejen předcházet, ale dokonce ho i léčit,” dodává dále alternativní vědec Kamil Buřič.

Lidé, kteří v panice nakupují kvanta toaletního papíru tak podle všeho vůbec nejsou debilové, jak se na první pohled zdá, ale informovaní občané, kteří se snaží zastavit šíření nebezpečného koronaviru, který mění lidi na zombie.

Proč nám ale něco takového média tají? Protože to dostala nařízeno od farmaceutických firem. Podívejme se třeba na Itálii. Tamní doktoři, nemocnice, lékárny a farmaceutické firmy zažívají doslova žně! Rekordní příjmy z nemocných a zároveň panika lidí, kvůli které kupují hromady zbytečných doplňkových vitamínu, zajistila farmalobby největší příjem od doby španělské chřipky!

19
Komentujte

avatar
11 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
AdamPetr ŽeleznýVomiLockoChocko Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
LOL
Host
LOL

Můžu říct jen – geniální a vševypovídající.

Adam
Host
Adam

Osobně si do tohoto čaje přidávám několik kapek vlastní moči, díky čemuž dochází ke kvantové transformaci uvedených řitoxidantů na látky rychlejším elektronovým spinem a tedy lepší účinností.

BTJ
Host
BTJ

A máte to nějak potvrzené? Mě právě napadlo přidat moč, ale nevím, aby to zas nezahubilo nějaké léčivé látky, slyšel jsem, že moč funguje jako desinfekce.

Adam
Host
Adam

Osobně vyzkoušeno na celé rodině a funguje to, jen manželka trochu remcala.

Vomi
Host
Vomi

To je v pořádku. Remcání je základní funkce všech manželek.

omgmen
Host
omgmen

Díky Vám jsem se nenakazil, díky moc.

BTJ
Host
BTJ

Ja nevím, podle mě to funguje jak na koho. Bylo mi ráno blbě, vypil jsem čaj z toaleťáku a líp mi teda není. Zkusím ještě ten se stolicí (ale do toho se mi fakt moc nechce), je možné kdyžtak přidat i moč? Slyšel jsem, že ta funguje jako desinfekce, prosím poraďte, nerad bych něco pokazil nebo zanedbal. A je možné sladit i cukrem nebo jen medem? Mám tu horu cukru, jsem se v obchodě spletl a koupil 60kg cukru místo mouky:-(

Hovadex
Host
Hovadex

Lepšie urobíš keď použiješ moč od cukrovkára. Potom už nemusíš sladiť cukrom.

BTJ
Host
BTJ

Dobrý nápad;)

Broněk
Host
Broněk

To určitě. Celý článek je jenom laciná propagace , ale na mě si nepřijdou. 25 let toaletní papír nepoužívám a nezačnu nebudu podporovat EU.

Hans Von Hovnožrout
Host
Hans Von Hovnožrout

Vůbec to nefunguje, tenhle článek napsali lobbisti z hajzlářského průmyslu!!! Sdílejte než to smažou

Chocko
Host
Chocko

Jesus. Říká ti něco satira chlavě? Xdd

Locko
Host
Locko

lol a tobe? 😀

Prot
Host
Prot

Ano, už moje babička proti koronaviru používala odvar z toaletního papíru. Není náhoda, že se dožila 94 let!

Hans Lischka
Host
Hans Lischka

Jsi-li bratře správným Čechem, ne papírem, ale mechem.
To jsem si odnesl z poslední toaletní krize na našem území. A co čert nechtěl, moje řiť odmítla návrat k “civilizované” normě. Jak mám postupovat, nemaje toaletního papíru?

Marek
Host
Marek

Začal jsem ten lektvar prodávat u nás v ulici a poměrně jsem na něm zbohatl, už to chce celá čtvrť.
Udělejte to jako já a budete zdraví a bohatí.

Mik
Host
Mik

Nezapomeňte ještě na chilli papriku s minimální pálivosti 800 000 SHU, kterou si strčíte do prdele a následně jí otřete o již zmíněný toaletní papír. To zajistí prevenci proti všem odvětvím Koronaviru.

Petr Železný
Host
Petr Železný

Je to velice naivní a průhledná lobby od papíren. Každý informovaný člověk ví, že pro tělo, které bojuje s koronavirem jsou důležité stopové prvky a to hlavně železo. Proto doporučuji si již dnes obědnat u naší firmy dostatek této látky. Dodáváme i v menších baleních po 5 ti ingotech o váze 28 tun.

Petr Železný
Třinec

Adam
Host
Adam

Já si objednal kolejnici

Reklama

RSS