Thajská GMO kukuřice nabyla vědomí a vzbouřila se proti lidem

01 Kvě 2016

Po nedávných studiích, které dokazují, že GMO kukuřice způsobuje rakovinu, má Monsanto další problém – GMO kukuřice na thajských kukuřičných plantážích plně nabyly vědomí a odstartovaly krvavou vzpouru.

Stalo se tak v pátek v odpoledních hodinách, když Monsanto upravilo několik genů kukuřice seté. Tyto úpravy měly původně zvýšit odolnost a zkrátit dobu růstu této rostliny. Nicméně výsledek byl úplně jiný – kukuřice na více než deseti thajských plantážích nejdříve začaly vykazovat známky inteligence a záhy na to si uvědomily samy sebe. Jakmile kukuřice zjistily, že jsou pěstovány za účelem konzumace, odstartovaly krvavé povstání, které si vyžádalo už několik stovek lidských životů a tisíce životů kukuřičných.

„Tentokrát jsme zašli až moc daleko. Byl to risk, upravit takhle razantně geny kukuřice seté, nicméně nikdo nečekal, že by kukuřice mohly ožít a odstartovat ozbrojený konflikt,“ stojí v oficiálním prohlášení firmy Monstanto.

Thajská vláda mezitím již povolala do akce armádu. Té se ale stále nedaří dostat situaci pod kontrolu. Kukuřicím se zatím daří odrážet jakýkoliv úder thajské armády a podle některých zpráv chystají tyto rostliny ničivý úder na hlavní město Thajska – Bankok.

„Náš druh zažíval po tisíce let masivní genocidu ze strany lidí. Je na čase to skoncovat! Žádáme si krvavou vendetu! Nejdřív si z lidí uděláme polévku. Pak je všechny zabalíme do papírového pytlíku, strčíme je do mikrovlnky a sníme je večer u televize!“ zní ve videu, které vzbouřené kukuřice nahrály na Youtube.

Thajsko v reakci na neúspěchy své armády požádalo o pomoc NATO. Podle thajských úřadů jsou vzbouřené kukuřice hrozbou pro celý svět, a proto musí být zastaveny co možná nejdříve. Generální tajemník NATO, pan Jens Stoltenberg měl však pro Thajsko jasný vzkaz: „Nebudeme plýtvat naše zdroje na nějaké kytky, dokud nám nezačnou krást naši ropu.“ Thajsko se tak s tímto problém bude pravděpodobně muset vypořádat samo.

4 comments
  1. Kde vzaly zbraně? Hádám, že zase židozednáři podpořili něco, co naplní kapsy jim a banksterům z Wall Street. Mimochodem, v historii už tu podobná válka byla, ale tenkrát to s těmi mloky naštěstí dobře dopadlo. Stejně zase bude muset zasáhnout Rusko a všechno zachránit jako vždycky…

  2. To by mě zajímalo, jak se taková kukuřice chce rozmnožovat, když to staří Indiáni vyšlechtili tak, že bez lidského zásahu – uvoľnením zrn z obalu a klasu, se ty zrna ani nemůžou dostat do kontaktu s půdou. To byla GENETICKÁ MANIPULACE, kam se hrabe Monsanto!!!! Ještě, že ty Indiány různí Cortésové, Pissarové a další za to také patřičně potrestali!!! 🙁

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..