#nadalsich150let

Thajská GMO kukuřice nabyla vědomí a vzbouřila se proti lidem

01 Kvě 2016

Po nedávných studiích, které dokazují, že GMO kukuřice způsobuje rakovinu, má Monsanto další problém – GMO kukuřice na thajských kukuřičných plantážích plně nabyly vědomí a odstartovaly krvavou vzpouru.

Stalo se tak v pátek v odpoledních hodinách, když Monsanto upravilo několik genů kukuřice seté. Tyto úpravy měly původně zvýšit odolnost a zkrátit dobu růstu této rostliny. Nicméně výsledek byl úplně jiný – kukuřice na více než deseti thajských plantážích nejdříve začaly vykazovat známky inteligence a záhy na to si uvědomily samy sebe. Jakmile kukuřice zjistily, že jsou pěstovány za účelem konzumace, odstartovaly krvavé povstání, které si vyžádalo už několik stovek lidských životů a tisíce životů kukuřičných.

„Tentokrát jsme zašli až moc daleko. Byl to risk, upravit takhle razantně geny kukuřice seté, nicméně nikdo nečekal, že by kukuřice mohly ožít a odstartovat ozbrojený konflikt,“ stojí v oficiálním prohlášení firmy Monstanto.

Thajská vláda mezitím již povolala do akce armádu. Té se ale stále nedaří dostat situaci pod kontrolu. Kukuřicím se zatím daří odrážet jakýkoliv úder thajské armády a podle některých zpráv chystají tyto rostliny ničivý úder na hlavní město Thajska – Bankok.

„Náš druh zažíval po tisíce let masivní genocidu ze strany lidí. Je na čase to skoncovat! Žádáme si krvavou vendetu! Nejdřív si z lidí uděláme polévku. Pak je všechny zabalíme do papírového pytlíku, strčíme je do mikrovlnky a sníme je večer u televize!“ zní ve videu, které vzbouřené kukuřice nahrály na Youtube.

Thajsko v reakci na neúspěchy své armády požádalo o pomoc NATO. Podle thajských úřadů jsou vzbouřené kukuřice hrozbou pro celý svět, a proto musí být zastaveny co možná nejdříve. Generální tajemník NATO, pan Jens Stoltenberg měl však pro Thajsko jasný vzkaz: „Nebudeme plýtvat naše zdroje na nějaké kytky, dokud nám nezačnou krást naši ropu.“ Thajsko se tak s tímto problém bude pravděpodobně muset vypořádat samo.

4 komentáře
  1. Kde vzaly zbraně? Hádám, že zase židozednáři podpořili něco, co naplní kapsy jim a banksterům z Wall Street. Mimochodem, v historii už tu podobná válka byla, ale tenkrát to s těmi mloky naštěstí dobře dopadlo. Stejně zase bude muset zasáhnout Rusko a všechno zachránit jako vždycky…

  2. To by mě zajímalo, jak se taková kukuřice chce rozmnožovat, když to staří Indiáni vyšlechtili tak, že bez lidského zásahu – uvoľnením zrn z obalu a klasu, se ty zrna ani nemůžou dostat do kontaktu s půdou. To byla GENETICKÁ MANIPULACE, kam se hrabe Monsanto!!!! Ještě, že ty Indiány různí Cortésové, Pissarové a další za to také patřičně potrestali!!! 🙁

    1. To je osm let stará zpráva takže ji nemohli napsat až po přečtení tohoto článku. Tím pádem je vše pravda.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.