Biomatky jsou zmatené: Vyvinuly očkování proti chemtrails, ale nechtějí ho používat, protože očkování je proti přírodě

26 Lis 2019

Biomatkám z Institutu internetového samovzdělávání se podařilo vyvinout revoluční vakcínu, která člověka chrání před nepříznivými vlivy chemtrails. Pocity jsou však rozpolcené – na jednu stranu jsou na místě oslavy toho, jak biomatky vyzrály na jedy z chemtrails, na stranu druhou je ale očkování proti přírodě a způsobuje autismus.

Chemtrails ročně způsobí tisíce různých onemocnění, rakovin, zlomenin a úmrtí. Nevěříte? Najděte si to na internetech. O to větší úspěch je objev biomatek/vědkyň z Institutu internetového samovzdělávání. Problém však je, že očkování je proti přírodě. Dále je všeobecně známé, že způsobuje autismus.

„Jsme zmatené… Nevíme, co máme dělat… Můžeme zachránit tisíce životů před negativními účinky jedů, které na nás elity a farmaceutické firmy sprejují z letadel. Ale na druhou stranu je očkování proti přírodě a způsobuje autismus. Je to prekérka. Holky, napadá vás co s tím?“ píše jedna z vědkyň do facebookové skupiny „Maminky“.

Biomatky se teď dělí na několik frakcí. Jedny by vakcínu ihned zničily, protože si podle nich ani neumíme představit, jaké je to vychovávat dítě s autismem. Jiné by to riziko riskly. Další by zase vymyslely vakcínu proti autismu, a pak by začaly očkovat proti chemtrails i autismu zároveň.

A zatímco frakci biomatek trápí vnitřní rozpory, odborníci placení farmaceutickým lobby mají v celé věci jasno.

„Očkování autismus nezpůsobuje, chemtrails je blbost a biomatky jsou hloupé husy,“ prohlásil arogantně jeden z farmalobby placených lékařů/vrahů v bílých pláštích.

O tom, zda bude vakcína jednou masově vyráběna a rozšířena bychom mohli pouze polemizovat. Jasné je ale to, že jsme zase o krok blíž k tomu, abychom to nandali zlým mocipánům, kterým jde jen o peníze!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

6 comments
  1. Holky by to měly dotáhnout ještě o kousek dál a vyvinout homeopatické očkování proti chemtrails, které by bylo o to více účinné o co by bylo více naředěné, takže riziko autismu bude klesat.Každopádně by si ale měly ujasnit, zda-li autismus způsobuje samotný akt očkování (tzn. vpíchnutí jehly, co potom třeba ale odběr krve, nebo i třeba jen drobná oděrka?) a nebo teprve až očkovací látka samotná.

  2. Držím biomatkám palce. Istotne ich bude chcieť farmaceutická loby zastaviť,istotne sa o to už aj pokúšali a myslím ,že aj rozbitie celku na tri frakcie je ich práca.Hlavne je že už máme to očkovanie proti chemtrails.Konečne zastavíme účinky toho novodobeho moru . Aj ked údajne už Soros a farmaceuti podali žiadosť na urad na registraciu liekov v Ženeve o zrušenie povolenia pre očkovaciu vakcínu. Vlak už je ale rozbehnutý,už ho nezastavia !!!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..