Asgardé údajně slíbili poskytnutí vojenské pomoci Rusku na Ukrajině

30 Dub 2022

Válka na Ukrajině vstoupila do 3. měsíce a Rusku se stále vojensky nedaří splnit vytyčené úkoly, a to ani přesto, že si na pomoc povolalo jednotky z Čečenska a Sýrie. Podle našich zdrojů by ale prezident Putin měl během vítězného průvodu 9. května oznámit vojenskou pomoc od nového spojence – Asgardů.

Rusku rychle došlo, že jeho spojenectví bez hranic s Čínou ve skutečnosti hranice má a že z Pekingu se vojenské pomoci nedočká. Proto se rozhodlo obrátit se na jiné potencionální spojence, konkrétně přes svůj vesmírný satelit vyslalo hyperprostorový signál do galaxie Othala, směrem k domovské planetě nejvyspělejší rasy ve známém vesmíru – Asgardům. Ti údajně odpověděli.

Vladimir Putin prý komunikoval přímo s vrchním velitelem asgardské vesmírné flotily Thorem (tím skutečným 120 cm vysokým, šedivým a nahým chlápkem, nikoliv s tím šampónem z Avengers), který přislíbil Rusku 10 vesmírných lodí třídy Biliskner a jednu loď třídy O’Neill, výměnou za technologii vodkou poháněného stroje času.

Pokud je tomu skutečně tak, dá se válka na Ukrajině prohlásit z ruské strany za vyhranou, protože tak vyspělou technologií jako Asgardé a Rusko nikdo jiný na Zemi nedisponuje. Ukrajinci by se tak měli vzdát, dokud ještě můžou.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.