Andrej Babiš se stal kvůli hroší kůži terčem pytláků

18 Led 2020

Hroší kůže je na černém trhu velice ceněný artikl. Evropští pytláci však musejí kvůli získání hroší kůže podnikat nákladné cesty do Afriky, jelikož v Evropě najdeme hrochy maximálně v zoo. Není proto divu, že se v hledáčku evropských pytláků objevil jediný žijící člověk, který trpí vzácnou vrozenou chorobou, díky které má na těle hroší kůži – Andrej Babiš.

Český premiér se tak právem obává o svoje bezpečí. Nejenže je proti němu ze všech stran vedena kampaň, teď byl ještě některými pytláky označen jako terč na odstřel.

“Do České republiky se sjíždějí pytláci z celé Evropy s jediným cílem – zastřelit Andreje Babiše a jeho hroší kůži prodat za miliony eur na černém trhu,” tvrdí náš zdroj.

Hippopotismus je vzácná choroba, která způsobuje hroší kůži

Hippopotismus je velice vzácná choroba, kterou v moderní historii trpělo pouze několik desítek lidí. Momentálně existuje pouze jeden známý žijící člověk s touto nemocí, kterým je právě Andrej Babiš.

Tato nemoc ve zkratce způsobuje to,  že člověk má místo běžné kůže kůži, která je 100% totožná s kůží hroší. Tato kůže má stejný vzhled, složení i vlastnosti a je naprosto totožná. I proto je pro pytláky tak cenná.

“Klasická hroší kůže je cenná a její hodnota na černém trhu je tisíce eur. Pokud se ale bavíme o hroší kůži, která pochází z člověka, jde o tak unikátní artikl, že se její cena pohybuje v milionech eur,” tvrdí náš zdroj.

Podle našeho zdroje se na světě najde spousta lidí, kteří by za kůži Andreje Babiše klidně zabíjeli. Co si myslíte vy? Skončí nakonec český premiér jako kabelka nebo boty nějakého bohatého sběratele?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

15 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
karel mácha
karel mácha
4 měsíců před

takovou vzácnou kůží byc si potáh záchodový prkýnko

Jan Jaroš
Jan Jaroš
4 měsíců před

A nejde o překlep? Nemá jen z těch kampaní horší kůži než dřív?

Dr. QQ
Dr. QQ
4 měsíců před

A nejen hroší kůži. Za normálních okolností je z hrocha vidět jen čenich, oči a uši. Zbytek hrocha bývá před zrakem cestovatele ukryt pod vodní hladinou. A tak i z AB jes viděti pouze malou část, kterou chce či musí ukázat na světlo.

Dr. QQ
Dr. QQ
4 měsíců před
Reply to  Dr. QQ

Promiňtě my múj komentář. Jsem debžot a nevim co pýšu. Máma mi nedala snídani, tak my zase stojí. chrocht

Fikejz
Fikejz
4 měsíců před

Pán A. Babiš je nejlepčí preamier v histórii Českej republíky a nič na tem nezmění ta vaša pravda.

ola
ola
4 měsíců před
Reply to  Fikejz

souhlasím. Vždyť to přeci říkal on sám, tak to musí být pravda. On je výjimečný Má některé vlastnosti i jiných druhů živočišní říše……(např. straka, lev, papoušek …) prostě zázrak genetiky.

Fran
Fran
4 měsíců před
Reply to  ola

Konečně dnes ukázal p. Babiš že je rozhodný. Rozhodně nevěděl o zakázce na eshop, ale rozhodně vyhodil Kremlíka když projelo co to bude stát mediálním prostorem. Následně rozhodně spojil ministerstva dopravy a průmyslu. Zcela rozhodně se ukazuje že už nejsou další jména na seznamu kdo by s ním šel vládnout. Vždy se něco podělá a on o tom vůbec neví. To bude opravdu tou kůží.

Prchal
Prchal
4 měsíců před
Reply to  Fikejz

Jen ty nejlepší z nás vědí jaký velký přínos pro naši zem má pan Andrej Babiš. Ta holota neschopná nepochopí že jedině on je ten nejlepší z nás. Bez něho bxy naše země byla ztracena. Nechť vzkvétá náš nejlepší premiér. A k tomu nám dopomáhej Bůh!

I-Worm
I-Worm
4 měsíců před
Reply to  Fikejz

Nejlepšejší bejt nemůže, je to jen Slovák. A my, co máme vysokou školu politických pavěd víme, že se stupňuje: Dobrý, lepší, sovětský!

Fořt
Fořt
4 měsíců před

Tajný sjezd pytláků s velkolepou mezinárodní účastí se uskuteční 23.1.2020 v restauraci na Čapáku.
Tuto informaci si nechte pro sebe.

Name*
Name*
4 měsíců před
Reply to  Fořt

Tak to rozhodně, přece to nebudu vystavovat někde na internetu 😀
A pro upřesnění – od 16 hodin.

I-Worm
I-Worm
4 měsíců před

Vono zse řekne – udělat z Babišovy kůže kabelku. Ale pak ji někdo daruje premiérově konkubíně … a padne vláda!

David
David
3 měsíců před

hm…

Jakub
Jakub
1 měsíc před

Kam vy na to chodíte…Jste skvělí 🙂 …Omlouvám se za duplikát, nevšiml jsem si.

Jakub
Jakub
1 měsíc před

Kam vy na to pořád chodíte…Jste skvělí 🙂

RSS
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x