Andrej Babiš se stal kvůli hroší kůži terčem pytláků

18 Led 2020

Hroší kůže je na černém trhu velice ceněný artikl. Evropští pytláci však musejí kvůli získání hroší kůže podnikat nákladné cesty do Afriky, jelikož v Evropě najdeme hrochy maximálně v zoo. Není proto divu, že se v hledáčku evropských pytláků objevil jediný žijící člověk, který trpí vzácnou vrozenou chorobou, díky které má na těle hroší kůži – Andrej Babiš.

Český premiér se tak právem obává o svoje bezpečí. Nejenže je proti němu ze všech stran vedena kampaň, teď byl ještě některými pytláky označen jako terč na odstřel.

“Do České republiky se sjíždějí pytláci z celé Evropy s jediným cílem – zastřelit Andreje Babiše a jeho hroší kůži prodat za miliony eur na černém trhu,” tvrdí náš zdroj.

Hippopotismus je vzácná choroba, která způsobuje hroší kůži

Hippopotismus je velice vzácná choroba, kterou v moderní historii trpělo pouze několik desítek lidí. Momentálně existuje pouze jeden známý žijící člověk s touto nemocí, kterým je právě Andrej Babiš.

Tato nemoc ve zkratce způsobuje to,  že člověk má místo běžné kůže kůži, která je 100% totožná s kůží hroší. Tato kůže má stejný vzhled, složení i vlastnosti a je naprosto totožná. I proto je pro pytláky tak cenná.

“Klasická hroší kůže je cenná a její hodnota na černém trhu je tisíce eur. Pokud se ale bavíme o hroší kůži, která pochází z člověka, jde o tak unikátní artikl, že se její cena pohybuje v milionech eur,” tvrdí náš zdroj.

Podle našeho zdroje se na světě najde spousta lidí, kteří by za kůži Andreje Babiše klidně zabíjeli. Co si myslíte vy? Skončí nakonec český premiér jako kabelka nebo boty nějakého bohatého sběratele?

15 comments
      1. Konečně dnes ukázal p. Babiš že je rozhodný. Rozhodně nevěděl o zakázce na eshop, ale rozhodně vyhodil Kremlíka když projelo co to bude stát mediálním prostorem. Následně rozhodně spojil ministerstva dopravy a průmyslu. Zcela rozhodně se ukazuje že už nejsou další jména na seznamu kdo by s ním šel vládnout. Vždy se něco podělá a on o tom vůbec neví. To bude opravdu tou kůží.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..