Andrej Babiš se stal kvůli hroší kůži terčem pytláků

18 Led 2020

Hroší kůže je na černém trhu velice ceněný artikl. Evropští pytláci však musejí kvůli získání hroší kůže podnikat nákladné cesty do Afriky, jelikož v Evropě najdeme hrochy maximálně v zoo. Není proto divu, že se v hledáčku evropských pytláků objevil jediný žijící člověk, který trpí vzácnou vrozenou chorobou, díky které má na těle hroší kůži – Andrej Babiš.

Český premiér se tak právem obává o svoje bezpečí. Nejenže je proti němu ze všech stran vedena kampaň, teď byl ještě některými pytláky označen jako terč na odstřel.

“Do České republiky se sjíždějí pytláci z celé Evropy s jediným cílem – zastřelit Andreje Babiše a jeho hroší kůži prodat za miliony eur na černém trhu,” tvrdí náš zdroj.

Hippopotismus je vzácná choroba, která způsobuje hroší kůži

Hippopotismus je velice vzácná choroba, kterou v moderní historii trpělo pouze několik desítek lidí. Momentálně existuje pouze jeden známý žijící člověk s touto nemocí, kterým je právě Andrej Babiš.

Tato nemoc ve zkratce způsobuje to,  že člověk má místo běžné kůže kůži, která je 100% totožná s kůží hroší. Tato kůže má stejný vzhled, složení i vlastnosti a je naprosto totožná. I proto je pro pytláky tak cenná.

“Klasická hroší kůže je cenná a její hodnota na černém trhu je tisíce eur. Pokud se ale bavíme o hroší kůži, která pochází z člověka, jde o tak unikátní artikl, že se její cena pohybuje v milionech eur,” tvrdí náš zdroj.

Podle našeho zdroje se na světě najde spousta lidí, kteří by za kůži Andreje Babiše klidně zabíjeli. Co si myslíte vy? Skončí nakonec český premiér jako kabelka nebo boty nějakého bohatého sběratele?

13 komentářů
 1. A nejen hroší kůži. Za normálních okolností je z hrocha vidět jen čenich, oči a uši. Zbytek hrocha bývá před zrakem cestovatele ukryt pod vodní hladinou. A tak i z AB jes viděti pouze malou část, kterou chce či musí ukázat na světlo.

  1. Promiňtě my múj komentář. Jsem debžot a nevim co pýšu. Máma mi nedala snídani, tak my zase stojí. chrocht

 2. Pán A. Babiš je nejlepčí preamier v histórii Českej republíky a nič na tem nezmění ta vaša pravda.

  1. souhlasím. Vždyť to přeci říkal on sám, tak to musí být pravda. On je výjimečný Má některé vlastnosti i jiných druhů živočišní říše……(např. straka, lev, papoušek …) prostě zázrak genetiky.

   1. Konečně dnes ukázal p. Babiš že je rozhodný. Rozhodně nevěděl o zakázce na eshop, ale rozhodně vyhodil Kremlíka když projelo co to bude stát mediálním prostorem. Následně rozhodně spojil ministerstva dopravy a průmyslu. Zcela rozhodně se ukazuje že už nejsou další jména na seznamu kdo by s ním šel vládnout. Vždy se něco podělá a on o tom vůbec neví. To bude opravdu tou kůží.

  2. Jen ty nejlepší z nás vědí jaký velký přínos pro naši zem má pan Andrej Babiš. Ta holota neschopná nepochopí že jedině on je ten nejlepší z nás. Bez něho bxy naše země byla ztracena. Nechť vzkvétá náš nejlepší premiér. A k tomu nám dopomáhej Bůh!

  3. Nejlepšejší bejt nemůže, je to jen Slovák. A my, co máme vysokou školu politických pavěd víme, že se stupňuje: Dobrý, lepší, sovětský!

 3. Tajný sjezd pytláků s velkolepou mezinárodní účastí se uskuteční 23.1.2020 v restauraci na Čapáku.
  Tuto informaci si nechte pro sebe.

 4. Vono zse řekne – udělat z Babišovy kůže kabelku. Ale pak ji někdo daruje premiérově konkubíně … a padne vláda!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..