Šok: Norsko ve skutečnosti není v Evropské unii

29 Dub 2019

Média i školní učebnice nám odjakživa tvrdí, že jedna z nejvyspělejších zemí Evropy – Norsko, je součástí EU a vzorem pro ostatní státy. Naše zdroje ale přišly se šokujícím zjištěním – Norsko ve skutečnosti v EU vůbec není!

Nejde o veřejně známý fakt. Norsko je zemí s nejvyšší životní úrovní v celé Evropě, tudíž není v zájmu evropských špiček, aby kdokoliv věděl, že ve skutečnosti není členským státem Evropské unie a že i bez EU může stát prosperovat, ba dokonce být nejvyspělejším v Evropě. Věřte ale, že je tomu tak!

Naše zdroje si nejsou 100% jisté, kdy Norsko Evropskou unii opustilo. Panují dokonce i teorie, že jejím členem ani nikdy nebylo. Jedno je ale jisté – Norsko v Evropské unii není, i když se nám média a školní učebnice snaží nalhat opak.

V EU nejspíš není ani Švýcarsko

Dalším velice vyspělým státem, který podle našeho zdroje vůbec není v EU, je Švýcarsko, které je odjakživa neutrálním státem. I proto je médii podporujícími bruselský diktát často označováno za baštu EU. Švýcarsko bylo vždy hlavní pýchou EU, která se díky němu mohla chlubit tím, že je tak skvělou unií, že i neutrální a samostatné Švýcarsko do ní chtělo vstoupit. Toto tvrzení je ale nejspíš lží!

„Podle Wikipedie v EU Švýcarsko není. Musím ještě udělat další výzkum, ale Wikipedie má ve většině případů pravdu. I to je podle mě důvod, proč byl nedávno policii vydán zakladatel Wikipedie Julian Assange. Odtajnit takto klíčovou informacii bylo už zřejmě moc, a Assange kvůli tomu musel být odstraněn,“ tvrdí náš důvěryhodný zdroj.

Pokud se tato informace dostane mezi širokou veřejnost, může to pro bruselksou diktaturu znamenat veliký problém. Proto sdílejte, než to smažou!!!!

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..