Nejkrvavější válka v historii USA: v roce 1969 zemřelo na Měsíci přes milion civilistů

03 Bře 2016

V roce 1969 přistálo Apollo 11 na Měsíci. Členové posádky v čele s Nielem Armstrongem se stali prvními lidmi, kteří se procházeli po mimozemském tělese. Tehdy zazněla památná věta z úst Niela Armstronga: „Je to jen malý krok pro člověka, ale obrovský skok pro lidstvo.“ Tak zní oficiální verze. Ve skutečnosti to ale bylo všechno úplně jinak.

Přistání Apolla 11 na Měsíci a celý přímý přenos bylo jenom divadlo. Ve skutečnosti se ten den vydaly téměř dvě stovky amerických vesmírných vojenských transportních lodí (každá s kapacitou 1 000 vojáků) dobýt Měsíc. Proč? Protože na Měsíci se nacházel mocný mimozemský artefakt, na který si pozemští elitáři dělali dlouhou dobu zálusk. Naneštěstí onen artefakt se nacházel pod největším měsíčním městem – Kráterem.

Aby elitáři artefakt získali, zničili v podstatě celé město a provrtali se asi 60 km pod povrch Měsíce, kde podle všeho našli hledaný artefakt. Celkový počet civilních ztrát se odhaduje na více než milion mrtvých civilistů a jedná se o nejkrvavější okupaci v historii vojenských tažení USA! O to horší na tom je, že neproběhla na Zemi, ale na Měsíci, takže osoby odpovědné za tuto hrůzu nemohou jít nikdy před soud a nemohou být potrestány. Ke všemu se povedlo celou akci dokonale ututlat, a až na pár ruských bloggerů o ní nikdo neví.

Existují záznamy o tom, jak američtí vojáci nemilosrdně střílejí do Měsíčanů a terorizují tamní obyvatelstvo, které je zarytě pacifické a vůbec se tedy nebránilo. De facto zde američtí vojáci zabíjeli pro potěšení. Podle některých údajů bylo znásilněno několik stovek Měsíčanek. Ohavné.

Navíc svým 60 km hlubokým vrtem poškodili Američané energetickou síť Měsíce, kterou Měsíčané dodnes nedokázali opravit. Stává se vám někdy, že vidíte například jenom půlku Měsíce? To je kvůli tomu, že v té druhé zrovna vypadl proud.

Ani datum nebylo zvoleno náhodně. Jako za každou konspirací, i za touto hledejme symboliku čísel. Rok 1969… Proč byl zvolen právě tento rok? Kvůli číslu 69, které je v tomto roku obsažené a které má symbolizovat to, jak Američané s Měsícem vyje*ali.

Věci nejsou takové, jak se na první pohled zdají a jak je nám servírují massmédia. Otevřete oči!

51 comments
 1. Pro-putinovské éronety co šíří zášť vůči uprchlíkům mi fakt pijou krev, sou stupidní a je jen správně si z nich dělat legraci. Ale tady je třeba připomenout, že kolem roku 1969 probíhala jiná, naprosto reálná US okupace a válka a to válka ve Vietnamu, během ní se US armáda dopustila mučení, použila chemické zbraně proti civilnímu obyvatelstvu a počty mrtvých byly v milionech. Součástí bylo i skutečně masivní kobercové bombardování Kambodže, které dostalo k moci Rudé Kmery, které pak západní mocnosti podporovaly (R.K. byli proti Vietnamu a SSSR, to se tenkrát hodilo). Je dobré si zločiny imperialismu připomínat – padni komu padni.

  1. Ono to s tím Vietnamem nebylo tak jednoduché jak píšete, že. Asi bychom měli být schopni trochu odstupu a vyrovnaného hodnocení. Válka ve Vietnamu (kde se Jižní Vietnam proti sprostému útoku ze severu bránil za pomoci USA, takže o žádné okupaci nemůže být ani řeč) byla ukázkou toho, jak to vypadá, když se nepřítel kryje za civilisty a ještě neexistují chytré zbraně a satelity.

 2. USA 1969 nemali čas na takéto **kotiny. Vtedy totiž hnojili Vietnam, Kambodžu a Laos kyselinou dichlórfenoxyoctovou, kyselinou trichlórfenoxyoctovou a tetrachlórdibenzo-p-dioxínom v „darčekových baleniach“ letecky od výrobcu Monsanto. Mimochodom vtedy jedna zo zložiek sa vyrábala v Spolane Neratovice. (pre už úplných idiotov. Neratovice v Čechách). Kto má gule tak si môže pozrieť aj fotky na nete, čo látka spôsobuje do dnešných dní novonarodeným deťom. Ale, že by to vami pohlo aj tak neverím.

 3. Hele… a to jako tomuhle fakt doopravdy někdo upřímně věří? Mě by jenom zajímalo, jestli po planetě chodí taková individua, co válku na Měsíci berou jako historický fakt a měsíční fáze si vysvětlujou vypadáváním proudu. Jinak jo, je to povedená sci-fi legrace o tom žádná. Autoři těhle článků by měli psát romány.

  1. Jistě, že humanoidní rady. Po atomové katastrofě na Marsu se tamní přeživší vydali všemi směry, některé lodě skutečně mohli přistát na Marsu a tam se dál miliardu let vyvíjet. Právě díky energetické síle artefaktu původně dovezeného z Marsu (jen v naší planetární soustavě jich je ještě několik). A že by starty lodí viděli svědci? Slyšel jste už o technologii Stealth? O akci vědí jen příslušníci armády, kteří jsou vázáni přísahou mlčenlivosti. Když je stealth technologií pokryta celá vesmírná loď, civilista si jí při startu nemusí vůbec všimnout (lze vidět jen stopy chemtrails za lodí, loď samotnou okem zachytit nelze).

  2. Jistěže humanoidní rasy. Po atomové katastrofě na Marsu před cca 2mld let se tamní přeživší vydali všemi směry, některé lodě skutečně mohli přistát na Měsíciu a tam se dál miliardu let vyvíjet. Právě díky energetické síle artefaktu původně dovezeného z Marsu (jen v naší planetární soustavě jich je ještě několik). A že by starty lodí viděli svědci? Slyšel jste už o technologii Stealth? O akci vědí jen příslušníci armády, kteří jsou vázáni přísahou mlčenlivosti. Když je stealth technologií pokryta celá vesmírná loď, civilista si jí při startu nemusí vůbec všimnout (lze vidět jen stopy chemtrails za lodí, loď samotnou okem zachytit nelze).

 4. A král bramborových lidí, čekal na okupaci měsíce USA, kdy bezpečnostní složky budou zaneprázdněny, aby infiltrovali na zem svého nejlepšího agenta Bramborovou placku aka Donald Trump, aby se postupně vypracoval na vládce světa a poté na každém koutku zemědělské půdy nařídil pěstovat brambory, které se potom spojí a stanou se Pány světa!!! Hell yeah, asi tady taky začnu přispívat!

 5. Lžete a dezinformujete. Ve skutečnosti armáda Bartholjedů odrazila útok Modravých a za přispění artilerie 6.divize generála Kqang Dža dobyla Moře Stínů. Proto Armstrong nikdy nepromluvil a raději včas zemřel. Jenže nezemřel, jen se nechal pohřbít. Ovládá totiž chvat jung-siu-džai, což je umrtvení biologických funkcí na libovolnou dobu. V pravý čas s Collinsem a Aldrinem vyrazí do protiútoku, unesou čínskou raketu Duhový Drak, omládnou na orbitě a prokopou se z odvrácené strany Měsíce vydobýt slavného vítězství pro chrabrý lid USA!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..