Dlouholetý kritik Kim Čong-unova režimu se stane prvním severokorejským astronautem

23 Čvc 2017

Dlouholetý kritik Kim Čong-unova režimu Po-Ser-Ťi-Min se podle propagandy KLDR stane prvním severokorejským astronautem. Po-Ser-Ťi-Min tak otestuje novou mezikontinentální balistickou raketu, schopnou zasáhnout území USA.„Je to pro mě nesmírná čest, stát se prvním astronautem v historii naší velké země. Konečně jsem pochopil, že Kim Čong-un není vůbec špatný a že je to náš Velký Vůdce!“ řekl Po-Ser-Ťi-Min podle severokorejské propagandy.

„Jako bez jídla, záchodu a skafandru? No to si děláte prd*l, ne?“ řekl Po-Ser-Ťi-Min doopravdy.

KLDR se o poslání člověka do kosmu pokoušela i dříve. Nakonec ale tamní soudruzi došli k závěru, že vystřelení z děla, není zrovna nejlepší způsob, jak dostat člověka do vesmíru.

„Testované subjekty zemřely pár desetin sekundy po startu. Usoudili jsme tak, že to asi není zrovna ten nejlepší způsob, jak se stát vesmírnou velmocí. Náš nový systém je ale mnohem sofistikovanější a astronaut by měl let přežít o dost déle,“ tvrdí severokorejští vědci.

Hlavní úkol Po-Ser-Ťi-Mina během letu bude monitorovat průběh letu a odesílání relevantních informací pomocí telegrafního spojení. V jeho letových instrukcích stojí: „Sedni si a na nic kromě telegrafu nesahej.“

Start je naplánovaný na konec září. Přihlížet by mu měl i samotný Kim Čong-un, který údajně i stiskne odpalovací tlačítko.2 comments
  1. Nějak se mi to nezdá. Buď není severokorejsky režim tek hrozny jak se na první pohled zdá, nebo jde o dezinformaci.
    Kdyby totiž byl režim takový jak se zveřejnuje tak je dlouholetý kritik vyhynulý druh. O to by se postaral ( režim). Tak nevím. Nebo, je ten kritik režimu chyba v překladu? Je možné, že pracuje na kritice pro režim a má to za odměnu? Nevyjádřil se k tomu někde Tomio Okamura?

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..