V Ostravě zemřel první vězeň, který byl odsouzený k 5 minutám sledování Premiéra Jaromíra Soukupa

19 Říj 2019

K tragické události došlo v ostravské věznici, kde si 33letý vězeň odpykával trest za trojnásobnou vraždu. Vězeň, který byl odsouzen k 5 minutám sledování sitcomu Premiér, kde hraje hlavní roli Jaromír Soukup, zemřel už po první minutě.

Nejdříve se dostavil křik, pak těžká panika, krvácení z očí, uší, nosu, pusy a konečníku. Poslední přišla na řadu smrt. Celkem trvalo 66 vteřin, než 33letý vězeň Petr zemřel během výkonu trestu.

„Věděli jsme sice, že 5 minutami sledování Premiéra potrestáme vězně mnohem více, než doživotním trestem, ale nečekali jsme, že to bude až tak drsné,“ prohlásil soudce, který vynesl rozsudek.

Ke všemu údajně došlo ve chvíli, kdy se v záběru objevil kameraman. To už vězeň nebyl schopný vydržet a zemřel.

Sledování Premiéra je horším trestem, než trest smrti

K trestu sledování pořadu Premiér se některé české soudy začaly uchylovat během posledních několika dní, protože je to trest, který nezatíží rozpočet a zároveň delikventa skutečně potrestá. Navíc se uleví přeplněným věznicím a podle názorů některých odborníků člověk, který si takový trest odpyká, už nikdy zákon neporuší, protože ví, co by ho mohlo čekat za hrůzu. Některé humanitární organizace však vyjádřily svůj nesouhlas.

„I kdybychom znovu zavedli trest smrti, tak by to nebyl tak přísný trest. Sledování Premiéra se de facto trestu smrti rovná, protože ho přežije jen málokdo. Před smrtí se ale dostaví tak silná agónie, že tento trest nemá v civilizované společnosti místo,“ prohlásila jedna z organizací.

Ke sledování sitcomu premiér zatím byli odsouzeni celkem 4 obžalovaní. Z toho jeden zemřel, dva skončili s trvalým poškozením mozku v nemocnici poté, co mlátili vší silou hlavou do zdi, a jeden se povznesl na vyšší úroveň bytí a proměnil se v čistou energii.

Neznali jsme, ale RIP.

9 comments
      1. Aha. Tak Barrandov udělá pořad tak blbý, že z toho mají všichni srandu, ale vždycky se o něm dá říct, že ťal do živého. To se dá říci totiž o všem, na co se slehne vlna kritiky. To, že seriál do ničeho netne. Aktuální události vykládá tak jalovým způsobem, že i Soukup musel uznat, že to nefunguje a přidal si do seriálu černobílé střihy, kde ty věci musí ještě dovysvětlit „za Soukupa“. A samozřejmě, dělat to na své televizi může a nikdo mu to nebere. Ale když něco pustím do veřejného prostoru, tak musím počítat s reakcí a zpětnou vazbou. A autor s vážnými ambicemi by si toho měl být vědom a kritiku vyhledávat.

  1. Pracovníci tajné služby jedné nejmenované mocnosti již přijeli do Prahy a začali se o seriál P zajímat jako o výslechovou metodu. V Ostravě dále analyzují metody aplikace. Pracovníci ještě tajnější služby jiné nejmenované mocnosti se již nechali slyšet, že novoroční projev Miloše Zemana nelze zařadit mezi zbraně hromadného ničení, protože neobsahuje vlastní zdroj energie. Děti Země se nechaly slyšet, že budou usilovat, aby byl seriál Premier byl zařazen mezi zakázané prostředky spolu s Roundupem.

  2. Podle nových šetření se ukazuje, že protesty proti této nové mučicí metodě nebudou nutné. Přenos dat s tímto seriálem začal vyvolávat dosud nikdy nepozorované jevy, hnilobu kovových vysílačů a korozi skleněných optických vláken. Buď bude seriál v zájmu zachování komunikační infrastruktury České republiky soudním předběžným opatřením ukončen nebo po pár dílech nebude, jak ho do věznic dostat.
    Zastánci pevné ruky začínají proto pořádat sbírku na cestovné pro Jaromíra Soukupa, aby mohl jezdit do věznic hrát jednotlivé díly naživo. Ten ale zatím pobyt ve věznici rezolutně odmítá. Vývoj situace budeme dál sledovat.

  3. Prosim vás nemystifikujte veřejnost. Podle sdělení tiskového mluvčího Ostravské věznice vězeň nezemřel zmiňovaným způsobem, ale po shlédnutí části pořadu proskočil zamřížovaným oknem a zaklíněn do mříže byl v nepřirozené poloze dozorci donucen sledovat sitkom až do konce. Pak se teprve podřilo technikům tělo vyprostit. Tolik oficiální prohlášeni. To ovšem neuvádí, zda se jednalo o konec pořadu či života.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..