Čtyři chutné recepty na jídla z toaletního papíru, mouky a rýže

17 Bře 2020

Situace je těžká. Pokud by se v budoucnu náhodou stalo, že skutečně bude nedostatek potravin, či bude dostatek potravin a vy budete jen potřebovat sdělat svoje železné zásoby toaletního papíru, mouky, rýže a těstovin, přichystali jsme si pro vás hned několik chutných receptů, na jejichž přípravu budete potřebovat pouze základní suroviny.

Toaletní papír v trojobalu s rýží

Klasický řízek miluje většina lidí. Pokud však dojde k nedostatku potravin, stane se maso cenným zbožím. Jakmile tak sníte svoje kočky a psy, už budete od masa úplně odříznutí. Čím se dá maso nahradit? Ano, hádáte správně… Toaletním papírem!

Postupujeme stejně, jako kdybychom dělali klasický řízek. Rozdíl je v tom, že si natrháme zhruba 400 g toaletního papíru, který namočíme zhruba na 10 minut do vody s moukou. Toaletní papír pak vyndáme a rozdělíme na čtyři 100 g plátky. Ty pak necháme přes noc oschnout. Plátky budou mít druhý den tvrdší a křupavou konzistenci, a budete je moci obalit v klasickém trojobalu. Poté smažíme cca 5 minut z každé strany. Podáváme s rýží. Můžeme dochutit kečupem, či dezinfekčním gelem.

Kaše z jahodového dezinfekčního gelu a rýže, sypaná grankem a cukrem

Pokud bychom měli dělat sladkou kaši z vody místo mléka, nebyla by příliš chutná a naše děti by nám za ni nepoděkovaly. My však v našem receptu nahradíme mléko dezinfekčním gelem s vůní jahod. Nejprve si však uvaříme sáček rýže. Následně dáme vařit dezinfekční gel, kam poté přisypeme již uvařenou rýži. Počkáme, až kaše trošku probublá, a pak přidáme cukr. Hotovou kaši naservírujeme na talíř. Můžeme ji ještě posypat cukrem a grankem, ať je co nejvíce výživná.

Těstoviny s kečupem

Zde není moc co vysvětlovat. Uvaříme těstoviny a polijeme je kečupem. Pokud budete šťastlivci a najdete doma ještě nějaký eidam, můžete jím těstoviny ještě posypat.

Toaletní papír ala vepřová kýta s moukovými knedlíky

Prvně si uděláme knedlíky. Budeme potřebovat zhruba 200 gramů mouky. Do mouky přidáme 20 – 50 ml vody. Vytvoří se nám krásné těsto, které vytvarujeme do kulatých knedlíků. Knedlíky vaříme ve vodě zhruba 15 minut.

Na řadě je toaletní papír ala vepřová kýta. Toaletní papír zpracujeme podle receptu číslo jedna – tedy namočíme ho do moukové vody a necháme do rána uschnout. Křupavé plátky toaletního papíru pak dáme zapéct do trouby na 150 stupňů zhruba na 5 minut. Plátky dochutíme solí a pepřem (pokud máme). Pokud sůl nemáte, můžete si pobrečet do pekáčku a papír osolit slzami.

Co říkáte na naše recepty? Už se Vám sbíhají sliny? Pokud ano, dejte nám vědět a v budoucnu pro vás připravíme další chutné recepty. Pokud máte svůj vlastní recept, zašlete nám jej do komentářů a možná se objeví v našem dalším receptáři.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..