Ruská duma schválila změnu ústavy. Putin bude prezident až do smrti (pokud někdy umře)

13 Bře 2020

Ruská duma dnes v odpoledních hodinách jednohlasně schválila změnu ústavy, díky které bude současný ruský prezident Vladimir Putin prezidentem až do smrti.

“Ústavu jsme si pečlivě přečetli, pak si s ní vytřeli prdel a změnili,” tvrdí poslanci ruské dumy.

O délce Putinova dalšího prezidentování se však mezi odborníky vedou spory. Zatímco někteří odborníci hádají Putinovi ještě minimálně 100 let života, jiní odborníci vážně mluví o Putinově nesmrtelnosti. Vladimir Vladimirovič by tak mohl být prezidentem až na věky.

“Putin je bezpochyby výjimečný člověk. Nikdo ale neví, kdy se vlastně narodil. Některé odhady hovoří o tom, že je Putinovi 130 let a minimálně ještě dalších 100 let žít bude. Jiní vědci na základě výzkumu Putinovi DNA, kterou jim ruský prezident ochotně daroval ale odhadují, že pan Putin nikdy nezemře,” tvrdí český putinolog Josef Košťál.

“Putinovi buňky nestárnou, ale nekonečně se regenerují. Je jako ta medúza, která nemůže nikdy umřít. Putin by teoreticky mohl žít až do konce všech věků a možná i potom,” vysvětlují naší redakce vědci, kteří zkoumali Putinovu DNA.

Putin prezidentem navždy

Pokud se výše uvedené hypotézy ukáží jako pravdivé, dá se tak očekávat že Putin bude prezidentem až do konce Ruské federace. Všichni ale víme, že ta nikdy nezanikne, tudíž bude Putin prezidentovat až do zániku Země. Zde ale stále existuje varianta, že Země sice zanikne, ale pořád zde zůstane pevnina o velikosti 17 098 246 km² (v tu dobu možná víc), kde bude pevnou a spravedlivou rukou vládnou ruský prezident – prezident Putin.

Podobný zákon se naštěstí v České republice zatím nechystá. Zde se totiž řeší jiný problém – zda se současný prezident vůbec dožije konce svého aktuálního volebního období.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vasja
Vasja
4 měsíců před

Proč lžete a překrucujete informace, lid nikdy lží neobalamutíte. Našeho prezidenta nám totiž závidíte ! My nemůžeme za to že váš prezident je hromádka neštěstí!

Josef
Josef
4 měsíců před

Ať žije Vladimir Vladimirovič

Adam
Adam
4 měsíců před

Chuck Norris v koutku pláče a tiše závidí!!!

ola
ola
4 měsíců před

Vo vremja komunizma bylo heslo: Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak. ( Někteří ještě přidávali, že ani o minutu déle) Teď by se to mělo změnit: S Vladimirem Vladimirovičem na věčné časy….. Jaký je rozdíl mezi Put-inem a Kimem?.

R.A.S.Putin
R.A.S.Putin
4 měsíců před

Vladinír Vladimírovič je věčný. Já vím, tvrdilo se to o Leninovi, pak ale došlo k jistým dohadům. Teď už ale je jasno. Vladimír Vladimírovič se postará, aby i jeho reinkarnace byly včas připraveny zaujmout svoje místo. Na půdě moskevské university již vzniklo výzkumné oddělení, které má za cíl definovat metodiku pro vyhledávání reinkarnací Vladimíra Vladimíroviče a připravit příslušné změny ústavy Ruské Federace.

Aggurit
Aggurit
3 měsíců před

První výskyty Vladimíra Putina byly zaznamenány malířem Leonardo da Vinci roku 1503 v městě Louvre.

Tady ale můžeme jen a pouze spekulovat, jestli Vladimír Putin je nesmrtelný, poslední Elf na zemi, nebo oboje.

Taky je zde možnost, že Vladimir Putin se může reinkarnovat dle vlastního úsudku, jelikož se výskyt objevil i v roce 1821-1830 při Řecké osvobozenecké válce.

RSS
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x