Hnutí Trikolóra mění název na Sedm barev duhy. Bude bojovat za práva gayů a transgenderu

05 Čvc 2020

Trikolora mění svůj název. Dosavadní název hnutí totiž naplno nevystihoval hodnoty, které chce hnutí prosazovat. Nový název Sedm barev duhy má lépe reprezentovat práva gayů, lesbiček, transgenderu a dalších, za které chce hnutí bojovat.

Původní název Trikolora odkazoval na bílou, modrou a červenou, což měl odkazovat na národní barvy. Nikdo však pořádně nevěděl, jestli se jednalo o národní barvy České republiky, nebo Ruska. Díky novému názvu a novým barvám však bude mít každý volič hned jasno.

„Nevidíme jediný důvod, proč utiskovat homosexuály a transgender lidi. Je to jejich věc, jak se cítí a jaké pohlaví je přitahuje. Náš život a naši komfortní zónu toto nijak nenarušuje. Chceme se vymezit proti nenávisti společnosti a zapojit se do boje za práva gayů, lesbiček, transgenderu a dalších…“ stojí na Facebooku Sedmi barev duhy.

Volební plakát hnutí Sedm barev duhy

Je dobře, že česká politická scéna nabírá na variabilitě. Strana, která by jasně podporovala LGBTQIAIPHONEMAX+ komunitu zde totiž dlouhá léta chybí.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

2 comments
  1. No to se soukmenovcům z bývalého Trika Trolla moc nepovedlo. Ta správně teplá duhová fangle má přece barev toliko šest.

    Ale třeba chtějí doktoři a inženýři z tohoto hnutí LGBTQ+ komunitu něčím multikulturně obohatit – a to má symbolizovat právě ta sedmá barva.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..