CIA plánuje použít sitcom Premiér jako mučící výslechovou metodu

10 Říj 2019

Nový sitcom Jaromíra Soukupa s názvem Premiér neušel zrakům amerických informačních služeb. Ředitel CIA John Brennan se dnes nechal slyšet, že CIA plánuje sitcom použít jako jednu z výslechových metod.

Podle CIA způsobuje sledování sitcomu neuvěřitelná psychická muka. Premiér byl zatím při testovacím výslechu použit celkem třikrát se 100% úspěšností.

„Už po první minutě křičely testovací subjekty neuvěřitelnou psychickou bolestí a prosily nás, abysme tu hrůzu vypnuli. Jeden ze subjektů si dokonce vydloubal oči a utrhnul uši. Dalšímu se zase otočila hlava o 360 stupnů. Všichni se nakonec zlomili a řekli nám, co jsme od nich chtěli slyšet,“ chválí CIA v tajné zprávě prezidentu Trumpovi sitcom Premiér.

„Něco tak hrozného jsem v životě nezažil,“ prohlásil jeden z mučených subjektů, který ještě 24 hodin po výslechu kadil slzy a brečel výkaly.

Vědci se zatím nedokáží shodnout na tom, co přesně způsobuje neuvěřitelné trýznění a změny v anatomii člověka, které se dostavují při sledování sitcomu. Může to být roztřepaná kamera, debilní dialogy, či naprosto amatérský herecký výkon v podání Jaromíra Soukupa. Většina vědců se ale shoduje na tom, že odpověď musíme hledat ve fyzice. Seriál je prý tak debilní, že udělal díru do tzv. debilprostoru.

„Mimo náš prostor existuje spousta dalších dimenzí. Mezi ty patří i tzv. debilprostor, kde se kondenzuje veškerá debilita. Jaromír Soukup ale vysílá ve svém sitcomu takovou vlnu debility, která dokáže při sledování udělat dočasnou díru právě do debilprostoru. Účinky debilprostoru na lidské tělo jsou různé. Dostavuje se úzkost, panika, fyzická a psychická bolest. Několik testovacích subjektů se dokonce doslova obrátilo naruby. Díra se většinou po vypnutí sitcomu opět zavře a účinky odezní,“ tvrdí američtí vědci.

Tak zatímco CIA chce sitcom použít pro účely mučení při výslechu, vědecká obec by raději sitcom zakázala a veškeré materiály zničila.

„Pokud se vytvoří trvalá trhlina do debilprostoru, může to vést i ke konci světa,“ dodávají vědci.

Pokud chcete riskovat nejen svoje zdraví, ale i ohrozit existenci naší planety a celé naší dimenze, můžete sitcom premiér sledovat každý všední den ve 20:05 na TV Barrandov.

3 comments
  1. Navrhuji, aby se Český olympijský výbor pokusil prosadit zařazení co největšího počtu BDSM disciplín mezi olympijské sporty. Jelikož existují lidé, kteří se na sitcom zmíněný v článku dívají dobrovolně, jsem přesvědčen, že by se zde česká reprezentace mohla umístit velmi dobře až špičkově.

  2. V jakém státě to žijeme?
    §401
    Útok proti lidskosti
    (1) Kdo se v rámci rozsáhlého nebo systematického útoku zaměřeného proti civilnímu obyvatelstvu dopustí podle písmene j) jiného nelidského činu obdobné povahy, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem. (2) Příprava je trestná.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..