Vladimir Putin bude jezdit po Rusku v obytňáku a verbovat muže do armády

13 Pro 2022

Vladimir Putin ve svém dnešním proslovu, ve kterém mimo jiné zkritizoval Západ, Anglosasy, gaye, Napoleona, evropské homosexuální kyborgy a další, oznámil, že plánuje od nového roku začít jezdit po Rusku v obytném voze a osobně mezi ruskými muži verbovat do armády nové vojáky.

Vladimir Putin prozradil, že se tímto nápadem nechal inspirovat u svého dlouholetého idola Andreje Babiše, který podobnou kampaň vedl před volbami do obecních zastupitelstev a nyní před prezidentskými volbami.

„Andrej Babiš je mým dlouholetým vzorem. I proti němu západní elity a mafiáni vedou dehonestující kampaň a on i přesto celé roky odolává a nikdy neodstoupil. I já jsem se stal terčem fašistů a zkorumpovaných Anglosasů, ale ani já z pozice prezidenta ruského národa nikdy neodstoupím,“ začal Vladimir Putin svojí řeč o Andreji Babišovi.

Samozřejmě je Rusko mnohem větší než Česko, proto se na první pohled může zdát podobná kampaň mnohem složitější, avšak Rusko je ve všem napřed, i v obytných vozech.

„Nachystali jsme pro pana prezidenta vyrobit obytný vůz vybavený hyperprostorovým pohonem. Díky němu se vůz dokáže přemisťovat mezi ruskými městy za 0,00001 sekundy. Pan prezident navíc jakožto polobůh nepotřebuje spát, takže může cestovat celých 24 hodin denně. Pokud si na návštěvu každého města vynahradíme 30 minut času, zvládneme za den 48 měst. Plánujeme navštívit všechna města s 50 tisíci a více obyvateli, kterých je v Rusku asi 300.  Za necelý týden tak bude hotovo,“  chlubí se svým jadernou fúzí poháněným vozem ruský jaderný vědec Genrikh Reichl.

Vladimir Putin dokonce chce použít i podobné slogany, kterými disponoval i Andrej Babiš. Mezi návrhy jsou aktuálně například: „Když jsme umírali za vlast, bylo líp,“ „S těma HIMARSama se zbláznili,“ nebo „Dal Lady rodinám.“

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.