Policie nasadila proti demonstrantům v Minneapolisu 5G vysílače

01 Čvn 2020

Plný potenciál 5G vysílačů dnes večer ukázala policie v Minneapolisu, která vysílače nasadila proti rabujícím demonstrantům. Po spuštění 5G signálu několik stovek demonstrantů okamžitě spadlo k zemi a přestalo klást odpor a krást televize z obchodů s elektronikou.

Jedná se tak o test jedné z funkcí, které 5G vysílače nabízejí. Kromě internetu se jedná právě i o pohodlné zpacifikování osob, nakažení obyvatel rakovinou, HIV a COVID-19, či likvidace nepohodlných osob. Výsledky prvního ostrého testu přitom dopadly na jedničku.

„Takový úspěch jsme ani nečekali. Ihned potom, co jsme nastavili 5G anténu na omráčení, padli všichni demonstranti k zemi, a ještě k tomu se nakazili koronavirem. Kdybychom přitom chtěli, mohli jsme je beztrestně zabít, stačilo nastavit anténu na režim zabití. A kdybychom chtěli zamést všechny důkazy pod koberec, mohli jsme na způsob goauldských zakňaktelů těla i rozložit a nechat je zmizet. Protože black lives don’t matter,“ tvrdí s nadšením náčelník minneapoliské policie.

V reakci na úspěšný test v Minneapolisu planují podobný způsob potlačení demonstrací i policisté v ostatních zasažených městech. Během pár dní by tak mohlo být v USA po rasových nepokojích.

Z toho samého důvodu plánují demonstranti přesunout protesty někam, kde 5G sít zatím není. Podle našich zdrojů by se v následujících dnech mohlo několik tisíc amerických demonstrantů přemístit do českého Jeseníku, který je díky pohotové reakci tamních zastupitelů jedním z posledních míst bez 5G sítí. Rabování a protesty proti policejnímu násilí tak s vysokou pravděpodobností v USA sice skončí, ale přesunou se na olomoucko.

Připomínáme, že 5G antény budou brzy v provozu i u nás. Připomeňme si, že 5G vysílače fungují na stejném principu, jako goauldské zakňaktely. Pokud tak chceme být v bezpečí, musíme proti tomu bojovat, jinak nás budou moct elity kdykoliv zlikvidovat tak, jako se tomu děje v USA, kde nepohodlné osoby běžně doslova mizí!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..