Muž chce žalovat Kofolu za to, že neviděl zlaté prasátko, i když celý den nejedl

24 Pro 2019

Jak praví stará vánoční pověra a ještě starší reklama na Kofolu – pokud nebudeme 24. prosince celý den jíst, uvidíme večer zlaté prasátko. To však není případ 44letého Radovana z Ostravy, který sice celý den nejedl, ale zlaté prasátko ani tak neviděl. Radovan teď plánuje žalovat Kofolu za klamavou reklamu.

Radovan měl s prasátkem velké plány. Nechtěl legendární zlaté prasátko jen vidět, chtěl ho rovnou ulovit a draze prodat. Z toho důvodu na základě starých vánočních pověr a reklamy na Kofolu celý den nejedl. Když ale večer žádné zlaté prasátko nepřišlo, zůstal v šoku.

“Od rána mám neuvěřitelný hlad, ale i tak jsem to vydržel. Čekal jsem, že zlaté prasátko chytím, prodám, a konečně zaplatím dluhy, které mám díky Kalouskovi a jemu podobným. A co se stalo večer? Nic! Prasátko nikde! Tohle je klamavá reklama a lež propagovaná Kofolou, se kterou se kvůli tomuhle budu klidně i soudit!” píše Radovan na svém blogu.

Jestli bude Radovan skutečně podávat žalobu zatím jistě nevíme. Co ale víme, je to, že přejeme všem našim fanouškům veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020, ve kterém se můžete na AZ247.cz znovu těšit!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
V. Kačmárek
V. Kačmárek
7 měsíců před

Pan Radovan se měl lépe dívat. Potvrzené sledování zlatého prasátka máme kupříkladu od pana Kotrče z velkého domu. Dále zlaté prasátko hlásil starý námořník děda Lebeda a řezník Krkovička. Ale s tou žalobou bych neváhal, pokud jeho právník nějak podloží že nespatřením prasátka byl pan Radovan diskriminován je tu velká šance na odškodnění .

Dr. QQ
Dr. QQ
7 měsíců před

Vážená žalující strano. V prvním bodu obžaloby budete muset dokázat, že jste dotyčné čuně opravdu neviděl. Připravte se na to, že bude nutné dokázat Vaši zdravotní způsobilost v době předpokládaného výskytu předmětu žaloby. Také musíte mít věrohodné svědky, kteří dosvědčí žalovanou skutečnost. Žalovaná strana bude argumentovat tím, že se nejedná o nesplnění propagované služby, ale o Vaši neschopnost být v pravý čas na správném místě. V druhém bodě bude obhajoba zjišťovat Vaši schopnost správně detekovat objekt Vašeho zájmu. Představte si například dopravní letadlo na noční obloze. Poznáte, jestli má 2 nebo 4 motory? Pochybuji. Takže bude pro obhajobu snadné dokázat,… Číst vice »

Ivo
Ivo
7 měsíců před
Reply to  Dr. QQ

soudím, že bude muset hlavně dokázat, že nic nežral.

RSS
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x