Očkování v Indii unáší děti a znásilňuje jejich matky

01 Čvn 2017

Indie je jednou ze zemí, kde velké korporace často zkoušejí experimentální vakcíny předtím, než je uvedou na trh. Nejnovější testované očkování proti dětským spalničkám se ale naprosto vymklo kontrole. Podle svědků očkování unáší vakcinované děti a znásilňuje jejich matky. Svoje ohavné činy navíc natáčí na kameru a posléze dává na internet.

První zprávy o řádění očkování přicházely z Indie od začátku března. Nejdříve šlo o pár případů týdně, nyní se ale očkování naprosto vymklo kontrole a denně si vyžádá hned několik desítek obětí. Nová vakcína proti spalničkám podle očitých svědků zhruba do 24 hodin od aplikování unese naočkované dítě a znásilní jeho matku. Celý čin navíc natočí na kameru a video nahraje na internet.

„Zlatý autismus, tohle je něco naprosto nepředstavitelného. Nikdo neví, kam očkování děti unáší a zda vůbec ještě žijí. A to ani nemluvím o znásilněných matkách, je to strašné,“ tvrdí indický lékař Mastil Vlhkufrndu.

Unesené děti nyní hledá indická policie. Její pátrání je ale zatím bez výsledků. Mezitím očkování tvrdě odsoudila Světová zdravotnická organizace, která zároveň nařídila okamžité zastavení dalšího očkování.  Do akce byla dále povolána indická armáda, která má za úkol eliminovat zbylá očková a zamezit dalším obětem.

Bohužel nejde o první vakcínu, která se vymkla kontrole. Před necelými dvěma lety způsobila vakcína proti chřipce masivní lesní požáry v Indonesii, které se nedařilo uhasit dlouhé měsíce. Tyto požáry způsobily jednu z největších ekologických katastrof v novém tisíciletí. Před pěti lety pak v Brazílii zajalo očkování proti rakovině děložního čípku starostu Salvadoru, a požadovalo výkupné 10 milionů dolarů za jeho propuštění.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..