Donald Trump ukázal Donaldu Trumpovi, kde je východ z Bílého domu

19 Led 2021

Dnes je poslední den Donalda Trumpa ve funkci prezidenta USA. Donald Trump si tak dnes zopakoval slavnou scénu z filmu Sám doma, a ukázal Donaldu Trumpovi, kde je východ z Bílého domu.

Prezident Trump dnes ráno po příchodu do práce šel po chodbě do Oválné pracovny, když ho zastavil prezident Trumpa a ukázal mu, kde je východ. Trump tím narážel na to, že dnes je Trumpův poslední den ve funkci prezidenta USA. Ukázal tak tím to, že i přes demokraty zfalšované volby má stále smysl pro humor.

“Zastavil mě Donald Trump, a ukázal mi, kde jsou dveře. Trump má prostě smysl pro humor, a je to dobrý člověk, na rozdíl od Bidena, který zfalšoval volby,” napsal by Donald Trump o Donaldu Trumpovi na svém Twitteru, kdyby nedostal doživotní ban.

Trump údajně Trumpovi poděkoval a šel dál pracovy. Trump pak na Trumpa ještě z dálky křičel, ať za sebou pak zavře a zhasne, až bude odcházet, čímž narážel na scénu Miloše Zemana s bývalým premiérem Sobotkou. Trump a Zeman jsou totiž dobří přátelé a Zeman navštívil Trumpa v Bílém domě hned několikrát, a tuto příhodu mu pokaždé vyprávěl.

Ještě než Trump dnes Bílý dům definitivně opustí, nechá rozmístit Kevinem McCallisterem po Bílém domě desítky pastí na Joe Bidena. S Kevinem se Trump seznámil před lety ve svém hotelu Plaza, když mu ukázal cestu na recepci. Trump tak má v ukazování značné zkušenosti. Kevin jako kovaný republikán a podporovatel Donalda Trumpa s plánem souhlasil

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.