Přestaňte řešit koronavirus. Nebuďte ovce!

18 Říj 2020

Česko poslední týdny neřeší nic jiného než koronavirus. Přitom se zde dějí mnohem závažnější věci, které je třeba řešit. Například stále více lidí budí ovce.

Buzení ovcí má velice neblahý vliv na organismus těchto hospodářských tvorů. Pokud ovci nenecháme, aby se vzbudila sama, ale je „násilně“ vzbuzena, její organismus zažije šok. Bohužel v České republice aktuálně existují tisíce lidí, kteří chodí, a ze srandy na loukách budí ovce.

„Pokud ovci vzbudíme, může jí vypadat vlna, zkazit se jí mléko, nebo dokonce splašená ovce může udělat kvantovou díru do časoprostoru. Proto je důležité ovce nebudit a nechat je, ať se vzbudí samy. Stále více lidí však chodí a ovce budí, protože jim to přijde vtipné. To je téma, které by se mělo řešit. Přetížené nemocnice a tisíce mrtvých jsou jedna věc, ale co budeme dělat, až nebudeme mít žádnou ovčí vlnu a mléko a z kvantové díry nám do našeho světa budou proudit démoni z jiné dimenze? Přestaňte už řešit koronavirus! Nebuďte ovce!“ tvrdí ovcolog Adrián Krabiš.

Probuzené ovce nosí roušky

Podle Krabiše navíc ovce, které jsou násilně probuzeny, zdegenerují, a začnou nosit roušky, aby se bránily před koronavirem. To je podle Krabiše veliký problém.

„Jak víme, roušky proti koronaviru nefungují, protože virus je menší, než mezery mezi vlákny roušek. Jelikož se virus nešíří pomocí kapének, ale jen si tak sám létá vzduchem, roušky nefungují. Navíc oslabují imunitu a ovce jsou pak nemocné. Říkala to paní doktorka Peková, takže je to pravda! Ovce, které jsou násilně probuzeny zdegenerují a začnou nosit roušky, protože se bojí koronaviru. Pak nám budou umírat na oslabenou imunitu. Co budeme dělat potom? Otevřete oči! Nebuďte ovce!“ apeluje na Čechy znovu Krabiš.

Dalším důležitým tématem, které zapadlo v neustálém řešení koronavirové krize, je tzv. zahrádkářský zákon, jehož řešení opakovaně prosazuje Andrej Babiš. Bohužel i takto důležitou věc politici odmítají řešit.

„Zahrádkářský zákon a buzení ovcí jsou dvě věci, které je potřeba vyřešit přednostně,“ shodují se Andrej Babiš a Andrián Krabiš.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.