Zeman a Trump se opět nesešli. Jejich údajná společná fotografie pochází z muzea voskových figurín Madame Tussaud

20 Zář 2017

Navzdory zprávě, kterou přinesl Jiří Ovčáček a většina českých massmédií, se český prezident Miloš Zeman se svým americkým protějškem opět nesetkal. Domnělá fotografie z jejich setkání pochází podle našich zdrojů z muzea voskových figurín Madame Tussaud v New Yorku. Na fotografii se tak nenachází skuteční manželé Trumpovi, nýbrž jejich voskové napodobeniny v životní velikosti.
Podle našeho zdroje je na fotografii jasně vidět, že Donald a Melanie Trumpovi jsou ve skutečnosti voskové figuríny a jde o další podraz směrem k českému voliči.

„Hrad si chtěl šplhnout u voličů a vymyslel na ně takovýto podvod. Donald Trump se nadále odmítá s českým prezidentem sejít, protože by se, a teď cituji: ‚Z těch výparů poblil‘. Jiří Ovčáček tak veřejnosti po kauze s Ferdinandem Peroutkou opět dodává podvodný důkaz,“ tvrdí náš zdroj.

Na oficiální setkání Miloše Zemana s Donaldem Trumpem si tak budeme muset ještě počkat. Trump údajně trvá na tom, že Zeman nesmí 48 hodin před jejich schůzkou pít jakýkoliv alkohol. Z tohoto pohledu se tak jeví, že se tito dva státníci nesetkají nejspíš nikdy.
3 comments
  1. Další hloupá mystifikace neschopných žurnalistů. Je totiž všeobecně známé, že D.Trump o setkání v pánem Hradu velice usiluje. Při nedávné návštěvě OSN však postihla pana Zemana lehká viróza. A aby Trump nebyl za hlupáka, zašel do voskového panoptika se svojí manželkou na focení.

  2. Ja Vas nechapu, jako prvni mne kopl do oci slogan : Nikdo nam nediktuje o cem smime lhat, a je mi jasne ze tato stranka je neco jako casopis HROM vydavany par let po revoluci. Dekuji redakci za rozesmani a doufam ze pritvrdi a zacnou psat clanky typu – Evita Peron byla muz, nebo : Hitler zije v Novem Boru 🙂

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..