Lidé naočkovaní ruskou vakcínou proti koronaviru začali ovládat telekinezi

15 Srp 2020

Rusko před pár dny oznámilo, že vyvinulo vakcínu proti koronaviru. Dnes pak z Ruska přišla zpráva, že všichni lidé naočkovaní touto vakcínou, začali ovládat telekinezi.

Podle ruských vědců je schopnost telekineze vrozena v každém člověku, ale je uzamčena vlivem západních vakcín. Ruská vakcína proti koronaviru však tuto vlastnost znovu odemyká.

“To poslední, co elity potřebují, je aby každý člověk na světě uměl telekinezi. Proto tuto pro člověka přirozenou schopnost hned po narození uzamkne pomocí různých očkování. Naše vakcína byla navržena tak, aby člověka nejen udělala imunní vůči koronaviru, ale aby schopnost telekineze znovu odemkla,” tvrdí Sergej Poserkin, který vakcínu vynalezl.

Vakcína účinkuje pouze na Rusy

Jak se ale zatím zdá, vakcína ještě nemá 100% účinnost. Hlavním problémem je momentálně to, že účinkuje pouze na Rusy.

“Vakcínu jsme krom Rusů podali i lidem jiných národností. Ukrajincům, Lotyšům, Polákům… Účinky se dostavily pouze u Rusů. Vysvětlujeme si to tak, že Rusové jsou od přírody silnější, odolnější a lepší lidé než ostatní národy. Aby vakcína působila i na ostatní, musíme ji ještě upravit a zvýšit její sílu,” dodává Poserkin.

Další vlastností vakcíny je i to, že rozezná opoziční politiky a odpůrce prezidenta Putina, a zlikviduje je.

“Naše vakcína je inteligentní a rychle se učí. Dovede rozpoznat odpůrce pana prezidenta a opoziční politiky. Nejenže jim pak neudělí imunitu proti koronaviru a neodemkne telekinezi, ale dokonce je donutí vyskočit z okna,” tvrdí dále Poserkin.

Masivní očkování v Rusku započne během pár dní. Poté bude koronavirus v Rusku vymýcen a každý Rus bude umět pohybovat s předměty na dálku.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..