Vláda chce odpůrce roušek nechat za trest kopat hroby pro oběti koronaviru

20 Zář 2020

Ministerstvo zdravotnictví v čele s Adamem Vojtěchem přišlo s novým plánem, jak donutit lidi nosit roušky. Tzv. odpůrci roušek a bojovníci za svobodu by podle ministerstva zdravotnictví mohli začátkem listopadu začít kopat hroby pro oběti onemocnění COVID-19.

„I když existuje nesčetné množství studií, které potvrzují, že nošení roušek výrazně snižuje riziko šíření koronaviru, stále existuje velké procento lidí, kteří roušky odmítají a vzali si do hlavy, že nošením roušek je chceme připravit o jejich osobní svobodu. Ať si každý věří čemu chce a koná podle svého uvážení, nicméně toto jednání bude mít následky. Hrobů budeme i díky přičinění nenosičů roušek na konci roku 2020 a začátku roku 2021 potřebovat opravdu hodně, protože zde budeme mít hromadu mrtvol. Proto máme v plánu opatření, na základě kterého by odpůrci roušek od listopadu povinně kopali hroby pro oběti koronaviru, když k jejich úmrtí sami dobrovolně přispěli,“ prohlásil na tiskové konferenci ministr zdravotnictví Vojtěch.

Odpůrci roušek v tom však problém nevidí, jelikož koronavirus podle nich neexistuje.

„Je to jen umělý konstrukt, na kterém bohatnou farmaceutické firmy. Roušku nosit nebudu, i kdybych měl jít kopat hroby pro oběti koronaviru. Jsem si totiž jist, že žádný koronavirus neexistuje a všechna čísla jsou vymyšlená. Žádní mrtví tedy nejsou, takže ani žádné hroby nikdo kopat nebude,“ tvrdí odpůrce roušek Ladislav Hušek.

Dle našich informací navíc policisté dostali instrukce, že počínaje 1. listopadem mají každého občana bez roušky zatknout a odvést na nejbližší policejní stanici, kde mu bez soudu bude přidělena lopata a bude odvezen na nejbližší hřbitov, kde začne s kopáním. Proto radši noste ty blbý roušky, není to nic těžkýho!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.