Muž z Jičínska omylem rozšlápl malé kotě, které spalo v botě

29 Bře 2020

Doslova hororový příběh se stal na Jičínsku, kde 33 letý Kamil koupil svému synovi k narozeninám malé kotě. Po pár dnech si ale kotě lehlo 120 kg Kamilovi do boty, což se Mikešovi stalo osudným.

Když Kamil ještě rozespalý šel do práce, tak si malého kotěte v botě bohužel nevšiml. Sotva dvoukilové kotě nemělo proti metrákovému Kamilovi nejmenší šanci.

„Slyšel jsem zapraskání a celou cestu do práce jsem cítil jakési vlhko a škrábání v botě. Venku ale bylo po dešti, tak jsem to neřešil, myslel jsem, že je to jen voda. Když jsem se ale po celém dni v práci pak doma vyzul… Ten pohled byl strašný… Uviděl jsem svoje nové Air Maxy celé od krve a na vyhození… Kočka blbá!“ popisuje Kamil, jak 10 hodin chodil s rozšlápnutou kočkou v botě.

Říkáte si, jak je možné, že kotě zemřelo, když kočky mají 9 životů? Kotě by správně mělo přežít ještě minimálně dalších 7 zašlápnutí, že? Jak jsme psali dříve, ruským vědcům se podařilo tento mýtus zbořit tím, že všechny testované kočky zabili na první pokus. Kočky tak ve skutečnosti 9 životů nemají.

Ještě ten den ale Kamil sehnal kotě nové.

„Lidi svoje kočky nekastrují, tak je všude plno koťat, která nikdo nechce. Stačilo mi 5 minut procházky podél škarpy u silnice a našel sem kotě nové,“ dodává Kamil.

Kamilův příběh skoro zní jako z té písničky o malém kotěti, které spalo v botě. Až na to, že v písničce vše dopadlo dobře, zatímco kotě malého Filípka je na placku a Air Maxy za dva a půl tisíce skončily spolu s kočkou v popelnici. Nakonec ale i tady všechno dopadlo aspoň z části dobře a Kamil i jeho syn mají kotě nové, které už snad nerozšlápnou.

Pozn. článek slouží pro pobavení všech milovníků černého humoru. Žádné kotě ve skutečnosti nezemřelo.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

12 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..