Lenin ve skutečnosti nezemřel, ale pouze hibernuje

04 Pro 2017

Posledních několik týdnů začínají na veřejnost vyplouvat zprávy o tom, že bývalý sovětský vůdce Vladimir Iljič Lenin ve skutečnosti nikdy nezemřel, ale pouze se uvedl do stavu hluboké hibernace a jednoho dne se opět probudí.

Důkazů existuje hned několik. Předně je to Leninův dopis, který napsal pár dní před svojí údajnou smrtí. V něm mimo jiné tvrdí, že nalezl způsob, jak se stát nesmrtelným. Dále také píše, že byl v čele sovětských bolševiků již příliš dlouho a nastal tak čas na předání rudého žezla někomu mladšímu. On sám se prý odebere do hibernace, ze které bude pomalu dohlížet na Rusko a přijde mu na pomoc, až bude ruskému lidu nejhůře. Jde tedy o jakousi obdobu českých Blanických rytířů.

Mezi další přesvědčující důkazy patří například Leninovo tělo, které se nerozkládá. Ano, řeknete si, že to může být díky balzamaci. Tou ale nejde vysvětlit to, že Leninův hrudník se pomalu hýbe jako kdyby dýchal. Jde o velice jemný pohyb a pokud se skutečně jedná o dýchání, je velmi jemné – odhadem se Lenin nadechne a vydechne zhruba třikrát za den.

Podle některých teorií dokonce Lenin jednou za 5 let pravidelně na krátkou dobu procitá ze svého spánku a cestuje napříč Ruskem, aby zhodnotil jeho aktuální situaci. Důkazem pro toto tvrzení může být níže přiložená fotografie, na které je zachycen Lenin, jak nabádá malé děti k budování komunismu. K tomuto kroku se Lenin zřejmě uchýlil kvůli tomu, že podpora komunistů v Rusku rok od roku klesá.

Lenin byl údajně spatřen na jednom sídlišti v Omsku. Podle svědků nabádal malé děti k vybudování komunismu

Otázkou tedy už jen zůstává, kdy a jestli se Lenin z hibernace natrvalo probere. Za předpokladu, že se Lenin skutečně plánuje probudit až tehdy, kdy bude ruskému lidu nejhůře, se nejspíš Lenin neprobere z hibernace nikdy, protože ruský lid se má vždycky dobře a nikdy nestrádá. Naopak je teď díky sankcím silnější než kdy předtím.

5 komentářů

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS