Andrej Babiš se rozhodl nového ministra zdravotnictví vylosovat v tombole

23 Říj 2020

Po romantické večeři s Jaroslavem Faltýnkem dnes rezignoval ministr zdravotnictví Roman Prymula. Po pouhém měsíci je tak Česká republika opět bez ministra zdravotnictví. Vláda bude o novém ministrovi zdravotnictví rozhodovat už v následujících dnech prostřednictvím tomboly.

Volba tak bude velmi jednoduchá a efektivní. Případní zájemci o post ministra zdravotnictví se mohou přihlásit na stránkách vlády. Jejich jméno pak bude vloženo do osudí. Náhodně vylosované jméno se stane novým ministrem zdravotnictví.

„Poradil jsem se s vesmírem, matkou Zemí a otcem Sluncem. Shodli jsme se, že nebudu vybírat nového ministra zdravotnictví sám, ale výběr nechám na osudu. Tombola nám přišla jako nejlepší možná varianta. Co se má stát, to se stane,“ tvrdí v novém díle pořadu Čau lidi premiér Andrej Babiš.

Los proběhne po obdržení dostatečného počtu přihlášek. Svoji přihlášku už potvrdili experti jako Roman Šmucler, Soňa Peková, Janek Ledecký, či ta uřvaná blonďatá kráva, co se vzala malé dítě na demonstraci fotbalových fanoušků na Staroměstském náměstí, a pak natáčela, jak ji policie nechce pustit ven, protože najít pro ni ulici určenou k odchodu bylo moc složité.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.