Krutá zima v USA: Američané odsávají z Evropy zimu, aby v ní vytvořili přirozené podmínky pro uprchlíky

05 Led 2018

Je začátek ledna a na teploměrech máme teploty okolo 10 stupňů Celsia. Někdo to přisuzuje globálnímu oteplování. Podle námi dotázaných odborníků ale jde ve skutečnosti o dílo USA a jejich HAARPu.

“Pomocí zařízení HAARP odsávají Američané z Evropy zimu a tvoří tak přirozené podmínky pro uprchlíky, kteří jsou zvyklí na teplo. Odsátá zima pak putuje ionosférou až do USA. V důsledku toho máme tedy v Evropě nezvyklé horko, zatímco v USA je jedna z nejkrutějších zim v historii,” řekl pro AZ247 český expert na americké konspirace Radim Stoklas.

Podle Stoklase funguje HAARP jako obří kvantový vysavač, který saje ještě nezhmotněné částice zimy a sněhu (tzv. teoretickou zimní energii) a přenáší je napříč ionosférou až do USA, kde se přidají k již existujícím částicím zimy a společně se poté zhmotní. Následkem je pak krutá zima, která udeřila na USA. Je tedy uměle vyvolaná, resp. odsátá z Evropy.

Nejde o první pokus o oteplení Evropy. Jak víme, Evropská unie chce na povel Sorose vytvořit z Evropy islámský kontinent a vymýtit její původní bílé obyvatele. Aby se ale v Evropě muslimské populaci dařilo, je nutné vytvořit pro ni přirozené podmínky. Proto se o ohřátí Evropy pokoušela v létě i EU. I díky tomu dosahovaly teploty až 40 stupňů Celsia. EU se tehdy podařilo vytvořit pro uprchlíky jejich přirozené prostředí, avšak aby zde takové prostředí panovalo i v zimě, musela již EU požádat o pomoc USA.

USA samozřejmě s tímto souhlasily. Jak jsme totiž již dříve psali, v USA má velký vliv tzv. hasičské lobby, které sprostě obchoduje s naším bezpečím. Takto silná zima tomuto lobby hraje do karet, protože škod k odstranění po ní bude spousta. Ruku v ruce s hasičským lobby jde lobby farmaceutické, a tak zatímco hasičské lobby vydělává miliardy na odstraňování škod, farmaceutické lobby vydělává miliardy na léčení omrzlin. A všechno to samozřejmě zaplatí americký daňový poplatník.

Jako všem nekalým praktikám, které na nás elity zkouší, lze i těmto jednoduše zabránit. Účinky HAARPu můžeme jednoduše neutralizovat pomocí octu. Pokud tedy chcete pravou a nefalšovanou zimu a zároveň nechcete podporovat EU a spiknutí hasičského a farmaceutického lobby, nalijte si do rozprašovače jablečný ocet a práškujte jak o život.

22
Komentujte

avatar
10 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
PepahenrykPaprsecKunvlikPalci Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Rosťa Halgaš
Host
Rosťa Halgaš

No, mrkněte se na počasí v USA, normálka. Kde máte ty kruté zimy?! https://www.timeanddate.com/weather/usa

Rosťa Halgaš
Host
Rosťa Halgaš

Jestli tam byl nějaký neobvyklý výkyv, to se stává a stávalo se to i dřív, daleko dřív před mánií s uprchlíky. A nevypadá to permanentní stav. Jinak Miami: https://www.timeanddate.com/weather/usa/miami
Florida: https://www.timeanddate.com/weather/usa/florida
Kanada: https://www.accuweather.com/en/ca/canada-weather

František Svoboda
Host
František Svoboda

Skandál, kvantové částice zrušit zakázat!

A přece se točí
Host
A přece se točí

Našel jsem ocet kvasný lihový za celkem slušnou cenu:
https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2001120888206
Protože většina z nás nevlastní letadlo, abychom mohli octem adekvátně opětovat palbu, pan Andrej Babiš nás zachraňuje přidáváním octa do paliv pro automobily. Pro zlepšení účinku radím ten benzín ještě trochu přimáznout, kromě toho je to i mnohem LEVNĚJŠÍ.

Jiří Malík
Host
Jiří Malík

Další server a hňupi, co věří na placatost země? HAARP byl na něco jiného a je již několik let ukončen. Globální oteplování prostě rozkývalo klima, ještě daleko více, než předpověděly modely. Současné zimy (velké v USA) a malé v EU jsou způsobeny rozkolísáním tryskového proudění v troposféře. Proč čtete takový shit, jako je az247?

Blbio Tokämura
Host
Blbio Tokämura

JE TO PRAVDA! TVÁ MYSL JE OVLÁDÁNA ZÁPADNÍ CIVILIZACÍ A JEJICH KAPITALISTICKÝMI BLBOSTMI! NAŠI JEDINÍ PŘÁTELÉ JSOU NA VÝCHODĚ! ČÍNA A RUSKO NÁS OCHRÁNÍ PRYČ Z NATO A EU!!!!!!!!!!!!!! JSEM RÁD ŽE MÁME ASPOŇ NĚJAKÝ DŮVĚRYHODNÝ PORTÁL JAKO JE TENHLE!

Jonáš Bělozoubek
Host
Jonáš Bělozoubek

Svatá pravda. Souhlasím.

Jiří Malík
Host
Jiří Malík

Jestli jsme někým ovládání, tak to není západ ani východ, ale korporace. Ale to neznamená, že země je placatá, nebo že Amíci či kdokoli jiný umí odsát zimu z EU. Je to způsobeno oteplováním, na kterém se podílí každý z nás a složením fyzikálních jevů. Jinak migranti jsou všude, po celém světě a je jich násobně více (180 mil loni), než doproudilo do Evropy, kteří by sem doproudili tak jako tak. Takže doporučuji začít používat mozek správně a více studovat.

Paprsec
Host
Paprsec

Ano uznavam je blbost ze by odsavali teplo ale … mnoho projektu bylo ukonceno a stejne se na nich pracovalo… a taktez USA ma výrazně výši znečištění nez my… nemelo by to tudiz byt opačně?

Humry Szimek
Host
Humry Szimek

Již dlouho jsme se nechávali ovládat Západem, je potřeba se jim postavit!

Jiří Malík
Host
Jiří Malík

Je potřeba především začít myslet. Jestli jsme někým ovládání, tak to není západ ani východ, ale korporace. Ale to neznamená, že země je placatá, nebo že Amíci či kdokoli jiný umí odsát zimu z EU. Je to způsobeno oteplováním, na kterém se podílí každý z nás a složením fyzikálních jevů. Jinak migranti jsou všude, po celém světě a je jich násobně více (180 mil loni), než doproudilo do Evropy, kteří by sem doproudili tak jako tak. Takže doporučuji začít používat mozek správně a více studovat.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

A necháme se ovládat Severem. Jiná strana neprojde, dnes za globálního oteplení.
Nebo snad Nebesy?

Jiří Malík
Host
Jiří Malík

Ha ha ha. Jestli je nějaká mysl v ČR, kterou neovládá žádná propaganda, tak moje. Mj. jsem inicioval vypráskání US břidlicové lobby ze ČR a to pomocí důkazů, studií apod. Ale umím, narozdíl od tebe, jak vidno, používat mozek a kriticky myslet. Až budeš mít nějaké důkazy ke svým tvrzením, tak se mi přihlas. Tvé domněnky typu “je to pravda: a čím je ovládána moje mysl, mně nezajímají. Jelikož se zabývám již desítky let studiem globálních problémů, a vím dost i konspiracích (jednu jsem potvrdil, jiné vyvrátil), na základě toho co, jsem nastudoval, tak proto¨jsem se článku vysmál. A tento… Číst vice »

MAty
Host
MAty

nejsem zadnej odbornik,ale tuhle stranku a lidi co ji ctou ,by meli urychlene zakazat,nechapu tuhle demenci…

Pepa
Host
Pepa

Já si myslím pane Malík, že trošku špatně chápete tento portál. Přečtete si jeho název: AZ247 – “Nikdo nám nediktuje, o čem máme lhát”
Já si myslím, a teda doufám, že celý tento portál je jenom recese. Protože články, které se tady píšou nikdo nemůže myslet vážně a opravdu jenom debil (nemyslím urážku ale: v lékařství, zastarale – člověk trpící debilitou, slabomyslný člověk) by tomu věřil a bral to vážně.

URMUM
Host
URMUM

USA JE ZLO. MY SI CHCEME NECHAT UPRCHLÍKY PRO SEBE! NIKDO NÁM NAŠE UPRCHLÍKY NEVEZME!

Jiří Malík
Host
Jiří Malík

Mě byste se léčit. V USA, jako z kterékoli podobné země, je jistě možné vidět zlo i jeho export. Ale z USA pochází i mnoho dobrého 🙂 Pokud bych měl označit něco jako zlo z podstaty, tak to jsou korporace a ty jsou instalovány prakticky bez ohledu na národní státy, i když USA v jejich počtu vedou., Tak to jste měl možná na mysli, ne? Jinak spousty lidí v USA jsou dobří, jako všude, příteli:-)

Ivo Kanala
Host
Ivo Kanala

Ja som cital v mesacniku The Nature, ze Donald Trump chce cim dalej viac odsavat zimu z Europy, cim sa tu moze vytvorit pust. Ak budeme chciet mat zimu, tak len za poplatky. Raz darmo, Americkej ekonomike sa nedari, tak tymto sposobom si vylepsuju financnu bilanciu…

zůza
Host
zůza

A teď se snaží uprchlíky odlákat do Austrálie! Vědí, že ty gumové čluny tam nedopádllují a tak se snaží o jejich vyhubení!

Palci
Host
Palci

bude za tym octova lobby. ale klidek. putin uz prislubil dodavky ruskej zimy.

Kunvlik
Host
Kunvlik

Pan redaktor ma fabriku na vyrobu octu?

henryk
Host
henryk

Tady je video z 1.12.2019, které dokazuje, že je to pravda!!!
https://www.youtube.com/watch?v=FMX-k4Hapuo

Reklama

RSS