Krutá zima v USA: Američané odsávají z Evropy zimu, aby v ní vytvořili přirozené podmínky pro uprchlíky

05 Led 2018

Je začátek ledna a na teploměrech máme teploty okolo 10 stupňů Celsia. Někdo to přisuzuje globálnímu oteplování. Podle námi dotázaných odborníků ale jde ve skutečnosti o dílo USA a jejich HAARPu.

„Pomocí zařízení HAARP odsávají Američané z Evropy zimu a tvoří tak přirozené podmínky pro uprchlíky, kteří jsou zvyklí na teplo. Odsátá zima pak putuje ionosférou až do USA. V důsledku toho máme tedy v Evropě nezvyklé horko, zatímco v USA je jedna z nejkrutějších zim v historii,“ řekl pro AZ247 český expert na americké konspirace Radim Stoklas.

Podle Stoklase funguje HAARP jako obří kvantový vysavač, který saje ještě nezhmotněné částice zimy a sněhu (tzv. teoretickou zimní energii) a přenáší je napříč ionosférou až do USA, kde se přidají k již existujícím částicím zimy a společně se poté zhmotní. Následkem je pak krutá zima, která udeřila na USA. Je tedy uměle vyvolaná, resp. odsátá z Evropy.

Nejde o první pokus o oteplení Evropy. Jak víme, Evropská unie chce na povel Sorose vytvořit z Evropy islámský kontinent a vymýtit její původní bílé obyvatele. Aby se ale v Evropě muslimské populaci dařilo, je nutné vytvořit pro ni přirozené podmínky. Proto se o ohřátí Evropy pokoušela v létě i EU. I díky tomu dosahovaly teploty až 40 stupňů Celsia. EU se tehdy podařilo vytvořit pro uprchlíky jejich přirozené prostředí, avšak aby zde takové prostředí panovalo i v zimě, musela již EU požádat o pomoc USA.

USA samozřejmě s tímto souhlasily. Jak jsme totiž již dříve psali, v USA má velký vliv tzv. hasičské lobby, které sprostě obchoduje s naším bezpečím. Takto silná zima tomuto lobby hraje do karet, protože škod k odstranění po ní bude spousta. Ruku v ruce s hasičským lobby jde lobby farmaceutické, a tak zatímco hasičské lobby vydělává miliardy na odstraňování škod, farmaceutické lobby vydělává miliardy na léčení omrzlin. A všechno to samozřejmě zaplatí americký daňový poplatník.

Jako všem nekalým praktikám, které na nás elity zkouší, lze i těmto jednoduše zabránit. Účinky HAARPu můžeme jednoduše neutralizovat pomocí octu. Pokud tedy chcete pravou a nefalšovanou zimu a zároveň nechcete podporovat EU a spiknutí hasičského a farmaceutického lobby, nalijte si do rozprašovače jablečný ocet a práškujte jak o život.

22 comments
 1. Našel jsem ocet kvasný lihový za celkem slušnou cenu:
  https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2001120888206
  Protože většina z nás nevlastní letadlo, abychom mohli octem adekvátně opětovat palbu, pan Andrej Babiš nás zachraňuje přidáváním octa do paliv pro automobily. Pro zlepšení účinku radím ten benzín ještě trochu přimáznout, kromě toho je to i mnohem LEVNĚJŠÍ.

 2. Další server a hňupi, co věří na placatost země? HAARP byl na něco jiného a je již několik let ukončen. Globální oteplování prostě rozkývalo klima, ještě daleko více, než předpověděly modely. Současné zimy (velké v USA) a malé v EU jsou způsobeny rozkolísáním tryskového proudění v troposféře. Proč čtete takový shit, jako je az247?

    1. Jestli jsme někým ovládání, tak to není západ ani východ, ale korporace. Ale to neznamená, že země je placatá, nebo že Amíci či kdokoli jiný umí odsát zimu z EU. Je to způsobeno oteplováním, na kterém se podílí každý z nás a složením fyzikálních jevů. Jinak migranti jsou všude, po celém světě a je jich násobně více (180 mil loni), než doproudilo do Evropy, kteří by sem doproudili tak jako tak. Takže doporučuji začít používat mozek správně a více studovat.

     1. Ano uznavam je blbost ze by odsavali teplo ale … mnoho projektu bylo ukonceno a stejne se na nich pracovalo… a taktez USA ma výrazně výši znečištění nez my… nemelo by to tudiz byt opačně?

    1. Je potřeba především začít myslet. Jestli jsme někým ovládání, tak to není západ ani východ, ale korporace. Ale to neznamená, že země je placatá, nebo že Amíci či kdokoli jiný umí odsát zimu z EU. Je to způsobeno oteplováním, na kterém se podílí každý z nás a složením fyzikálních jevů. Jinak migranti jsou všude, po celém světě a je jich násobně více (180 mil loni), než doproudilo do Evropy, kteří by sem doproudili tak jako tak. Takže doporučuji začít používat mozek správně a více studovat.

   1. Ha ha ha. Jestli je nějaká mysl v ČR, kterou neovládá žádná propaganda, tak moje. Mj. jsem inicioval vypráskání US břidlicové lobby ze ČR a to pomocí důkazů, studií apod. Ale umím, narozdíl od tebe, jak vidno, používat mozek a kriticky myslet. Až budeš mít nějaké důkazy ke svým tvrzením, tak se mi přihlas. Tvé domněnky typu „je to pravda: a čím je ovládána moje mysl, mně nezajímají. Jelikož se zabývám již desítky let studiem globálních problémů, a vím dost i konspiracích (jednu jsem potvrdil, jiné vyvrátil), na základě toho co, jsem nastudoval, tak proto¨jsem se článku vysmál. A tento portál je bohužel pouze rybník plný novinářských kachen, protože se živí kliky blbů a pomatenců, podobných tobě. Přesto hezký den a přeji opravdu upřímně, aby ses probral.

    1. Já si myslím pane Malík, že trošku špatně chápete tento portál. Přečtete si jeho název: AZ247 – „Nikdo nám nediktuje, o čem máme lhát“
     Já si myslím, a teda doufám, že celý tento portál je jenom recese. Protože články, které se tady píšou nikdo nemůže myslet vážně a opravdu jenom debil (nemyslím urážku ale: v lékařství, zastarale – člověk trpící debilitou, slabomyslný člověk) by tomu věřil a bral to vážně.

  1. Mě byste se léčit. V USA, jako z kterékoli podobné země, je jistě možné vidět zlo i jeho export. Ale z USA pochází i mnoho dobrého 🙂 Pokud bych měl označit něco jako zlo z podstaty, tak to jsou korporace a ty jsou instalovány prakticky bez ohledu na národní státy, i když USA v jejich počtu vedou., Tak to jste měl možná na mysli, ne? Jinak spousty lidí v USA jsou dobří, jako všude, příteli:-)

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..