Ve sněmovně se bude v pondělí točit kolem štěstí ohledně prodloužení nouzového stavu

09 Kvě 2020

Ukončení/prodloužení nouzového stavu se ve sněmovně za poslední týdny stalo jakýmsi evergreenem. Vláda se stále není schopna dohodnout, zda nouzový stav ukončit, nebo prodloužit, popřípadě o jak dlouho. Celý problém by ale mělo rozlousknout o víkendu nainstalované kolo štěstí, na kterém si vláda vytočí další postup ohledně nouzového stavu.

Dle našich informací se nebude jednat o jen tak ledajaké obyčejné kolo štěstí. Kromě hlavního kola, na kterém si vláda vytočí, zda nouzový stav ukončí, nebo ne, bude kolo obsahovat i další „podkola“, na kterých se bude rozhodovat, jak dlouho a kolikrát bude stav ještě prodloužen, případně jestli první zatočení vůbec platí.

První kolo se skládá celkem ze čtyř dílů. První nouzový stav ukončuje, druhý jej prodlužuje, třetí jej nejdřív ukončuje, ale pak jej prodlužuje a čtvrtý jej nejdřív prodlužuje, a záhy jej ukončuje.

Druhé kolo pak stanovuje, zda výsledek vytočený na prvním kole platí, nebo jestli se má točit znovu. Třetí kolo určuje to samé, ale s platností pro kolo druhé.

Čtvrté kolo rozhoduje o tom, kolikrát bude nouzový stav ještě prodloužen a páté se šestým kolem rozhodují o termínu ukončení.

V praxi to tak funguje tak, že Adam Vojtěch zatočí prvním kolem, kde si vytočí, zda se bude nouzový stav ukončovat, prodlužovat, nebo obojí. Následně přistoupí k druhému kolu, které určí, zda zatočení na prvním kole platí. Pokud ne, výsledek se vynuluje a prvním kolem se zatočí znovu. Pokud ano, záleží na výsledku vytočeném na prvním kole. Jestliže si Vojtěch vytočil ukončení nouzového stavu, skončí nouzový stav 17. května. Jakýkoliv jiný výsledek znamená točení na kole číslo čtyři, pět a šest, kde se rozhodne, kolikrát se bude nouzový stav prodlužovat a kdy definitivně skončí.

Souhlasíme s tím, že se jedná o celkem složitou metodu, jak určit konec nouzového stavu v České republice. Na druhou stranu se ale jedná o nejsofistikovanější, nejpropracovanější a nejzodpovědnější postup, jaký vláda zatím během pandemie koronaviru zvolila.

7 comments
  1. Potvrzuji, že naše firma dodala vládě ČR jeden kus speciálního kola štěstí, za 60 milionů korun. Jsme potěšeni, že si vláda Č vybrala v zcela transparentním výběrovém řízení ve zkráceném čase naši firmu. Jsme připraveni dodat další kola štěstí, ve stejné kvalitě.

    1. Děkuji a gratuluji Vaší firmě, že jste to jako česká firma získali. Představte si, že by to byla čínská firma, kde by všechny kola byla popsána v čínštině a jak by to dlouho trvalo přeložit ten váš návod z čínštiny. Taky nemusí vláda oslavně vítat kola na letišti a Bureš nemusí říkat, že bychom se měli od Číny učit. Jenom mám obavu, že ta čínská kola stejně vláda koupí a před volbami se bude chlubit, že pro občany- voliče pořídila nová kola na Matějskou.

  2. Drazí spoluobčané,
    na základě chystané úpravy zákona chystáme předběžnou hromadnou soudní žalobu, neboť chystaná metoda pomocí několika kol štěstí je příliš jednoduchá, přehledná a dává zcela jasné výsledky s konkrétním plněním. To odporuje právním zásadám našeho státu a zřejmě také ústavě ČR. Znamenalo by to konec současných kliček při získávání dotací a kompenzací a také by to způsobilo finanční krach mnoha Českých společností, jejich příjem je v současné době jasně závislý právě na právní nejasnosti. Připojit se k této žalobě můžete v naší právní kanceláři za zcela zanedbatelných 25.900,- Kč.

  3. Jsou tam snad všichni úplně blbí?!!! Rozhodovat o něčem tak DŮLEŽITÉM jako NOUZOVÝ stav na kole štěstí??! Nemělo by se o něčem takovém rozhodnout odborně, na základě studia vnitřností nejméně dvanácti obětních dobytčat?!! Už Římanům to stačilo a my si budeme furt něco vymýšlet!!!

  4. celej ten stav byla totální píčovina,takový čuráky jsem ještě neviděl.jsem bez práce,prachy pomalu docházej..dělal jsem v turismu……..((( na píču…..a ty buzeranti jak se tam naparujou jak ten vir ukočírovali,je to celý směšný…tak ponuře směšný…..to snad ani není možný todle to…to je zlej sen….

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..