Pod povrchem Země žije vyspělá rasa žížalolidí

27 Bře 2016

Na internetu je možné dohledat spoustu důkazů o tom, že pod povrchem Země žije vyspělá rasa žížalolidí. My jsme se rozhodli na základě těchto pochybných důkazů vytvořit článek, jenž vám odhalí jednu ze zakázaných pravd, kterou západní vlády usilovně tají.

První důkazy o této civilizaci vypustil před dvěma lety Edward Snowden. Tyto důkazy pocházely přímo z databáze NSA. Podle dokumentů, které Snowden zveřejnil, si je NSA této rasy vědoma už téměř 20 let. Před přibližně 15 lety NSA napíchla podzemní telefony, internet a v podstatě veškerou komunikaci této rasy a získala tak spoustu zajímavých informací.

Ona rasa si údajně říká „Wormeriové“ a je stará statisíce let. Podle všeho je jim lidská civilizace svou primitivností pro smích. Wormeriové mají asi metr dlouhé tělo, kterým se podobají žížale. Mají však ještě tři ruce a jednu humanoidní hlavu.

Tato rasa je původem ze Země stejně jako my, lidé. Nejedná se tedy o mimozemšťany. Vyvíjeli se v podstatě paralelně po boku lidí, nicméně rozdíly v inteligenci byly vždy patrné. Zatímco lidé byli oblečení ve zvířecí kůži a s kyjem v ruce mlátili jeden druhého, Wormeriové vynalezli první počítač. A tak se Wormeriové rozhodli, že vybudují novou civilizaci – pod zemským povrchem, pryč od primitivních lidí.

Celá populace těchto žížalolidí čítá asi miliardu obyvatel. Je jich tedy výrazně méně než lidí. Jako zdroj energie využívají zemské jádro, které s drobnými úpravami funguje v podstatě stejně jako Slunce. Wormeriové občas ve svých korábech vyletí na povrch, kde si je lidé pletou s mimozemskými plavidly. Svoje mladé posílají v určitém věku na zem, aby nabrali životní zkušenosti. Děti Wormeriů mají 3-5 cm a vypadají stejně jako obyčejné žížaly. Lidé tak s nimi často přicházejí do styku, ale přitom vůbec nemají ponětí, že se dívají na mládě ultravyspělé podzemní civilizace.

Wormeriové jsou sami o sobě mírumilovní. Nicméně jejich děti se často stanou obětí jiných dětí – těch našich. Mnoho jich zemřelo na pískovištích, kde si je lidské děti spletly s obyčejnou žížalou… a lopatkou je přeřízly vejpůl. Podle záznamů NSA mnoho našich dětí, které každý rok zmizí, vůbec nejsou oběťmi pedofilů, nýbrž odplatou podzemní rasy žížalolidí.

Vchody do podzemní společnosti Wormeriů naleznete po celé Zemi. Ten nejfrekventovanější je na Antarktidě, protože je tam dobře ukrytý před naší civilizací. Tento vchod zároveň slouží i jako hangár, ze kterého často vylétají jejich lodě na povrch – většinou se jedná o obchodní lodě, které létají obchodovat s obyvateli Měsíce a Marsu. Nicméně menších vchodů jsou po celé planetě stovky. Dva se nacházejí i v České republice. Jeden naleznete na dně Lipské přehrady. Umístění toho druhého je bohužel zatím neznámé.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..