“Když nebudeme testovat na koronavirus, nebudeme mít nakažené!” tvrdí Donald Trump

25 Čvn 2020

Americký prezident Donald Trump přišel s geniální myšlenkou, jak v USA snížit počet nakažených onemocněním COVID-19. Podle Trumpa stačí, když Spojené státy přestanou lidi testovat. Bez testů nebudou ani nakažení.

Donald Trump přišel s tímto tvrzením na svém včerejším předvolebním mítinku ve vyprodané poloprázdné hale v texaském Austinu, když promlouval ke svým voličům. Podle něj i na koronovirovou krizi existuje řešení tak jednoduché, až je geniální.

“Prvenství v počtu nakažených koronavirem máme jenom proto, že provádíme hodně testů. Když testovat přestaneme, nebudeme mít žádné nakažené, a bude po krizi,” prohlásil americký prezident.

Schrödingerův-Trumpův virus

Trump přišel dokonce i s vlastním názvem pro jím navrhovanou léčbu koronaviru. Po vzoru známého fyzika Erwina Schrödingera pojmenoval svoji metodu jako “Schrödingerův-Trumpův virus”.

“Nedávno jsem četl něco o tom, že když zavřeme kočku do krabice, kde je 50% šance, že v krabici unikne jedovatý plyn, který kočku zabije, tak než krabici otevřeme, je kočka zároveň živá i mrtvá. Když jsem to zkoušel doma, tak po otevření krabice byla kočka vždycky mrtvá. Než jsem ji ale otevřel, tak byla zároveň i živá. Toto je tem samý princip. Američané budou zároveň zdraví i nemocní, dokud někdo nezačne zase testovat. Důležité je, že za mojí administrativy budou Američané v tomto dvojím stavu. Mrtvoly ať si vyřeší až Biden, nebo kdokoliv, kdo přijde po mně,” dodává Trump.

Přestat testovat by Američané měli už začátkem července. Jedna krize tak bude zažehnána. Co se týče rasových nepokojů, tak na ty řešení Trump zatím nevymyslel. Jakmile ale s nějakým přijde, budeme o něm informovat.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ray
Ray
17 dní před

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.” Hele neříkal to ten pomeranč doopravdy? Něco takovýho jsem zaslechl, ale možná to byl ten samej případ jako tento článek 😀

RSS
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x