Co o vás vypovídá čára srdce na ruce?

14 Dub 2016

Věděli jste, že se na vaší dlani nachází čára srdce? Tato čára je důležitým indikátorem vašich citů a všeho, co se týká vašeho přístupu k ostatním lidem. A to i přes to, že podoba vašich rukou nemá s vašimi city a emocemi nic společného.

Podle obrázku porovnejte červenou čáru s jejím průběhem na vaší dlani. To, jaký má tvar určuje, jestli vás budou mít lidé rádi.

Čára srdce

A) Nějaká čára na ruce nemá vůbec nic společného s tím, jestli vás někdo má nebo nemá rád. Stejně tak jako nemá vliv na vaše chování a emoce. Ty se vyvíjejí v závislosti na vaši výchově a prostředí, kde jste se jako dospívající pohybovali, stejně tak jako v závislosti na vašich vrozených predispozicích. To, že někdo napíše charakteristiku nějaké osobnosti, která na vás náhodou sedí, ještě neznamená, že to je pravda.

B) Pokud vaše čára srdce začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem, platí bod A.

C) Pokud vaše čára srdce začíná pod ukazováčkem, jste velmi ovlivnitelná a pravděpodobně neinteligentní osoba, protože pokračujete ve čtení tohoto článku, i když je to naprostá blbost.

D) Pokud vaše čára začíná v oblasti mezi ukazováčkem a palcem, vážně byste měli začít přemýšlet nad svým mentálním zdravím a zvážit výši svého intelektu. Nicméně zcela jistě patříte mezi osoby, které osloví náš další článek, který chystáme na příští týden: „Jak tvar vaší stolice ovlivňuje vaši budoucnost?“

Tak co, který bod vás nejlépe vystihuje? Na mě bohužel nesedí ani jeden, asi jsem něčím výjimečný.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..