Kanibalismus: Revoluční dieta, která vyléčí každou nemoc

08 Pro 2018

Je všeobecně známým faktem, že naprostá většina nemocí je způsobena špatnou životosprávnou. Farmaceutické a potravinářské lobby se nás prostřednictvým nekvalitních potravin a sacharidů udržet nemocné. Existuje však revoluční a převratný způsob stravování, který vyléčí naprosto každou nemoc – kanibalismus.

Konzumace lidského masa je v moderní společnosti naprosté tabu. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, proč tomu tak je? Jde totiž o naprosto nechutnou a nemorální věc. Ano, zákaz konzumace lidského masa je nechutný a nemorální krok farmaceutických a potravinářských firem, které nám brání v jediném pro člověka přirozeném způsobu stravování. Proč? Protože kdyby byli všichni kanibalové, tak bychom nebyli nemocní a farmaceutické firmy by přicházely o zisky.

Podle nových poznatků byla konzumace lidského masa naprosto běžná v průběhu celých lidských dějin. Slabší jedinci byli vražděni a konzumováni pro dobro celého kmene. Lidské maso má totiž blahodárné účinky. Obsahuje velké množství bílkovin a tuků a jen minimum sacharidů, které na lidské tělo působí jako droga a jed. Díky tomu dělá konzumace lidského masa z lidí silné a zdravé jedince, které nepotřebují moderní medicínu, protože nikdy neonemocní.

„Je to neuvěřitelné. Dříve jsem byla stále unavená a měla jsem cukrovku, rakovinu, alzhaimerovu chorobu, crohnovu nemoc a zlomenou nohu. Potom, co jsem vysadila průmyslově zpracovanou stravu a začala jíst lidi, jsem se jako zázrakem vyléčila! Od teď už budu navždy kanibal,“ píše na svém blogu jedna z bývalých pacientek moderní medicíny.

Přesto, že je konzumace lidského masa de facto nelegální, jde o jediný způsob, jak být opravdu 100% zdraví a nebýt oběti famraceutických firem, pojišťoven a prohnilého systému.

Lidské maso by se mělo konzumovat přesně ta, jak jej konzumovali naši předci, tedy přetáhnout obět kyjem po hlavě a sníst ji ještě za syrova. Popřípadě můžete počkat na bouřku a maso si upéct na ohni z bleskem zasaženého stromu. Pokud chcete být spíše více prograsivní a méně paleo, můžete si oheň rozdělat i sami pomocí křesadla. Zdravější a přirozenější je ale bezpochyby jíst maso syrové.

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..