Kanibalismus: Revoluční dieta, která vyléčí každou nemoc

08 Pro 2018

Je všeobecně známým faktem, že naprostá většina nemocí je způsobena špatnou životosprávnou. Farmaceutické a potravinářské lobby se nás prostřednictvým nekvalitních potravin a sacharidů udržet nemocné. Existuje však revoluční a převratný způsob stravování, který vyléčí naprosto každou nemoc – kanibalismus.

Konzumace lidského masa je v moderní společnosti naprosté tabu. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, proč tomu tak je? Jde totiž o naprosto nechutnou a nemorální věc. Ano, zákaz konzumace lidského masa je nechutný a nemorální krok farmaceutických a potravinářských firem, které nám brání v jediném pro člověka přirozeném způsobu stravování. Proč? Protože kdyby byli všichni kanibalové, tak bychom nebyli nemocní a farmaceutické firmy by přicházely o zisky.

Podle nových poznatků byla konzumace lidského masa naprosto běžná v průběhu celých lidských dějin. Slabší jedinci byli vražděni a konzumováni pro dobro celého kmene. Lidské maso má totiž blahodárné účinky. Obsahuje velké množství bílkovin a tuků a jen minimum sacharidů, které na lidské tělo působí jako droga a jed. Díky tomu dělá konzumace lidského masa z lidí silné a zdravé jedince, které nepotřebují moderní medicínu, protože nikdy neonemocní.

„Je to neuvěřitelné. Dříve jsem byla stále unavená a měla jsem cukrovku, rakovinu, alzhaimerovu chorobu, crohnovu nemoc a zlomenou nohu. Potom, co jsem vysadila průmyslově zpracovanou stravu a začala jíst lidi, jsem se jako zázrakem vyléčila! Od teď už budu navždy kanibal,“ píše na svém blogu jedna z bývalých pacientek moderní medicíny.

Přesto, že je konzumace lidského masa de facto nelegální, jde o jediný způsob, jak být opravdu 100% zdraví a nebýt oběti famraceutických firem, pojišťoven a prohnilého systému.

Lidské maso by se mělo konzumovat přesně ta, jak jej konzumovali naši předci, tedy přetáhnout obět kyjem po hlavě a sníst ji ještě za syrova. Popřípadě můžete počkat na bouřku a maso si upéct na ohni z bleskem zasaženého stromu. Pokud chcete být spíše více prograsivní a méně paleo, můžete si oheň rozdělat i sami pomocí křesadla. Zdravější a přirozenější je ale bezpochyby jíst maso syrové.

RELATED POST
1 comments
  1. nezabudat na povod, plati, ze najzdravsie potraviny musia pochadzat z vasho regionu
    ak aj tak mate zazivacie problemy, dajte si spravit test dna, mozno na vyvazenie stravy budete potrebovat par percent tatarov alebo turkov

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.