Je pes opravdu nejlepší přítel člověka? Nebo robot NWO, který má hlídat naši poslušnost?

12 Čvn 2016

Sofistikovanost metod Nového světového řádu, které mají hlídat poslušnost obyčejných oveček, nabývá čím dál větších rozměrů. To, že jsme denně sledování přes počítače, sociální sítě a front kamery v našich smartphonech už víme. Podle bývalého profesora z Univerzity Kalifornia, pana Roberta Bukowskiho, má však NWO už desítky let mnohem účinnější metodu, o které zatím téměř nikdo neví.

Nenapadlo vás někdy, že je zvláštní, jak jsou všem lidem vnucováni psi jakožto nejlepší přátelé člověka? Ne? Tak to by mělo, protože podle pana Bukowskiho jsou psi ve skutečnosti roboti, kteří mají dohlížet na to, zda máme „nezávadné myšlenky“ a jsme pouze poslušní ovčané a otroci elit z NWO.

„Psi nejsou nejlepší přátelé člověka. Psi jsou malí roboti, kteří nás mají sledovat a posílat o nás pravidelné přehledy svým pánům z NWO,“ napsal Bukowski na svém blogu.

Podle anti-NWO blogu, který Bukowski založil krátce po svém odchodu z univerzity, odkud byl propuštěn kvůli vážné psychické poruše, byli psi vytvořeni v laboratořích CIA na začátku minulého století. Bukowski argumentuje tím, že neexistuje jediná dochovaná zmínka o tom, že by psi existovali před rokem 1918. Bývalý profesor se tak domnívá, že psi byli vytvořeni právě v tomto roce, tedy v roce, kdy shodou okolností i končila 1. světová válka. Ta byla podle Bukowskiho zástěrkou, obyčejným odvedením pozornosti, za kterým stojí CIA. Ta totiž potřebovala odpoutat pozornost celého světa jinam, aby mohla nepozorovaně vytvořit první psí prototyp.

„Všimněte si těch robotických vzorců v psím chování. Proč každou chvíli štěkají? Psí štěkání nemá žádný vzorec ani melodii, není možné, aby ho psi mezi sebou používali pro komunikaci, protože všichni psi štěkají stejně. Nemohou tedy štěkání používat jako řeč. Dle mého názoru se jedná o signalizaci o odesílání a přijímání dat. Vždy, když pes štěká, tak o vás pouze odesílá data, nebo je naopak přijímá. Může se jednat také o pravidelný update systému, či aktualizace firmware,“ píše dále pan Bukowski.

A jak se proti psím robotům bránit? Podle Roberta by nebylo moudré se svého psa zbavovat, protože by v NWO poznali, že něco tušíte a mohli by na vás poslat například robotické pavouky, či bakterie. Nejlepší je se snažit podávat svému psovi falešné informace a chovat se v jeho přítomnosti naprosto normálně. Ti zručnější z vás mohou psa připojit k počítači a aktualizovat jeho systém, pes tak bude automaticky odesílat falešná data. Můžete tak před ním říkat co chcete a nikdo z elit se to nedozví.

Každý pes má uvnitř toho, co má být údajně zadek, klasickou SATA přípojku. Stačí ho pouze připojit k jakémukoliv počítači a nahrát do něj upravený systém, který můžete stáhnout například zde. V zadku se nachází také bezdrátová přípojka, která je ale kompatibilní pouze s čumáky jiných psů. Proto si psi očuchávají zadky –  vyměňují si mezi sebou informace. Nicméně pro účely hacknutí našeho psa, je tato bezdrátová přípojka naprosto bezpředmětná.

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..