Dlouholetý Putinův kritik zemřel při tragické nehodě. Přejel ho silniční válec

09 Lis 2018

Z Ruska přišla zpráva o tom, že dlouholetý kritik Putinova režimu Alexij Novičok dnes odpoledne tragicky zahynul pod silničním válcem. Podle očitých svědků Novičok zakopl a spadl přímo pod kola rozjetého silničního válce. Řidič čtyřtunového kolosu, který se na sinici řítil rychlostí 4 km/h, už bohužel nestačil zareagovat.

“Celé jsem to viděl. Novičok šel po staveništi, očividně byl opilý a zfetovaný, ostatně jako všichni kritici pana Putina. Najednou zakopl a spadl přímo do čerstvě zasfaltované silnice, kde několik metrů od něj zrovna válcoval silniční válec. Řidič už nestačil válec zabrzdit a Novičoka naprosto rozválcoval, bylo to strašné,” tvrdí jeden z očitých svědků.

A zatímco západní média tradičně spekulují o tom, že byl Novičok odstraněn na rozkaz Vladimira Putina, ruská tajná služba vydala prohlášení, že tomu rozhodně tak není.

“Všechny vás ujišťujeme, že s nehodou Alexije Novičoka nemáme nic společného. Ani s těmi 17 bodnými ranami, které obdržel těsně před nehodou. Jde o tragickou událost, nad kterou bychom chtěli vyjádřit lítost,” stojí v tiskové zprávě ruské tajné služby.

Policie ještě během dnešního dne ukončila vyšetřování s tím, že “není co řešit” a ujistila veřejnost, že šlo skutečně pouze o nehodu bez cizího zavinění.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS