Byl Adolf Hitler nacista?

09 Kvě 2016

S šokujícím odhalením přišli naši investigativní redaktoři, kteří objevili mnoho důkazů o tom, že Adolf Hitler, německý kancléř v letech 1933 až 1945 a vůdce Třetí říše, byl s vysokou pravděpodobností nacista.

O tom, zda mohl být Hitler nacista se diskutuje už od vypuknutí druhé světové války, kdy Polsko zaútočilo na tehdejší nacistické Německo, které shodou okolností vedl právě Adolf Hitler. Nicméně nikdo doposud nepřišel s pádným důkazem, že by Adolf Hitler skutečně byl nacistou. Podle mnoha historiků není fakt, že Hitler vedl Německo během jeho nacistické éry pádným důkazem pro to, že by Hitler byl nacistou.

Naši investigativní redaktoři však objevili velké množství archivních fotografií, které zachycují Hitlera v přítomnosti mnoha nacistů, od Heinricha Himmlera, až po Reinharda Heydricha. Ano, to nutně nemusí znamenat, že by Hitler byl nacistou, nicméně na některých fotografiích ho dokonce můžeme vidět, jak na oblečení nosí nacistické symboly, konkrétně hákový kříž.

Dalším faktem, který nemůže být pouhá náhoda je to, že Hitlerův portrét visel v mnoha domácnostech v nacistickém Německu. Proč by obyvatelstvo sympatizující s nacisty mělo doma jen tak bezdůvodně portrét Adolfa Hitlera? Nemůže to znamenat, že Hitler byl nacista, nebo dokonce vůdce nacistů?

hitler

Adolf Hitler měl také často proslovy na sjezdech německých nacistů. Na jednom z nich dokonce prohlásil: “Židé jsou nepochybně rasa, ale nejsou to lidé.” Stejný názor zastávala a stále i zastává většina nacistů. Je to náhoda, nebo je snad možné, že to právě Hitler rozšířil mezi nacisty tuto myšlenku?

Odpověď na tuto otázku možná nalezneme v Berlíně, kde v roce 1919 vznikla Národně socialistická německá dělnická strana, zkráceně NSDAP, do jejíhož čela brzy po jejím vzniku zasedá právě Adolf Hitler. Tato strana zastávala takzvaný “nacionální socialismus”. Připomíná vám to něco? Ano, když tento název zkrátíme, dostaneme slovo “nacismus”. Adolf Hitler tak stál v čele strany, která propagovala nacismus!

Podle některých zdrojů to byla právě NSDAP, která vládla v Německu během jeho nacistického období. Toto opravdu nemůže být jen obyčejná náhoda. Všechno nasvědčuje tomu, že Hitler byl skutečně nacistou – stýkal se s nacisty, nosil nacistické symboly, nenáviděl židy, vedl politickou stranu propagující nacismus, stál v čele nacistického Německa… Adolf Hitler zřejmě skutečně byl nacistou. To vám ale mainstreamová média neřeknou…
19
Komentujte

avatar
5 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
55108311Jiří Procházkajan bartonErdogan označil bývalého německého kancléře Adolfa Hitlera za nacistu - AZ247.czFrantišek Stočes Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
luftmausmann
Host
luftmausmann

A komu má teď člověk věřit?

Petr Navrátil
Host
Petr Navrátil

Já myslím, že pan Hitler mohl být kromě nacismu klidně i fašistou – průměrně inteligentní jedinec zvládne obojí….koneckonců, dělal by to pro přítele!
Větší starosti mi dělá, že byl zřejmě také abstinent a vegetarián….

luftmausmann
Host
luftmausmann

Teď vážně Hitler byl fašista. Hitler bojoval proti SSSR jehož největší částí bylo Rusko. Putin je prezident/premiér Ruska tím pádem kdo je proti Putinovi je fašista. Vidíte tam tu logiku doufám.

Jan K
Host
Jan K

Hitler byl fašista 😀
Seznamte se prosím s rozdily a puvody slov Nacismus a Fašismus.
Nacismus byl v Německu. Fašismus byl v Itálii.
Hitler tedy nemohl byt fasistou, ale mohl a byl nacistou.

luftmausmann
Host
luftmausmann

Rozdíl chápu. Nejste náhodou tak trochu hnidopich? Běžně se ty pojmy zaměňují. Ano je to špatně ale … Zase ne tak zásadní.

Nejhorší na tom je že jsem dostal like od nějakého putinovce, co v tom tu logiku vidí.

Jan K
Host
Jan K

Ano mate pravdu, ze se to zamenuje a je ta zamena stejne vhodna jako zamenovat fasismus a komunismus. Pokud bycho se drzeli logiky benevolence, tak oboji bylo v podstate to same. Orientace na kolektivismus, preference v osloveni nejslabsi a nejovlivnitelnejsi casti obyvatelstva, nasilne prosazovani sve moci, miliony obeti, vlastni stranicka ozbrojena slozka vedle policie a armady.
Proto jsem Vas si dovolil upozornit na zamenu pojmů.

František Stočes
Host
František Stočes

Fašismus je šovinistická forma nacismu
Noc dlouhých nožů: Perzekuce nacistů fašisty!
http://stoces.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=144890

55108311
Host

To není přesné: Fašisté jsou ti, které SSSR/Rusko muselo/musí/plánuje osvobodit. Tak jako Čechoslováci 1968 nebo Ukrajinci dnes

jan barton
Host
jan barton

Adolf Hitler a nacista?
JÁ VÁM POVÍM, KDO JE TADY NACISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Usáci a ta vopice Obama, židozednáři, buzeranti a Merkl, pROTOŽE CHCE GENOCYDU BÝLÉ RASI!!!!!!!!!!
kDYŠ MÁ někdo jiný názor, je to pro vás hned nacista?????!!!!
Všechny vás zmanipulovala mainstreamová média v čele s vlastizrádnou ČT 1!!!!!!!!
NENECHTE SE OBALAMUTIT A POSLOUCHEJTE SVOBODNÝ VYSÍLAČ, VY OFCE!!!!!!

Jaroslav Šebek
Host
Jaroslav Šebek

Primitive.

jan barton
Host
jan barton

A ironii rozumíte, pane Šebku?

luftmausmann
Host
luftmausmann

Žádný primitiv jen Poův zákon.

Standa Reischl
Host
Standa Reischl

Nebýt posledního řádku, taky bych to považoval za seriózně míněný příspěvek, bohužel.

Jaroslav Šebek
Host
Jaroslav Šebek

Řeknu Vám, že jsem Vám to málem sbaštil podruhé 🙂

Jiří Procházka
Host
Jiří Procházka

Ty jóó, moje řeč, kdybych uměl psát, taky bych to tak hezky napsal. Jendo, ty bys měl psát do Sputniku nebo do Aeronetu. Napiš to aspoň na Novinky, tam my komunisti máme spřízněné duše…

jan barton
Host
jan barton

Z redakce Aeronetu mě už vyhodili, prý se jim zdálo, že jsou mé články myšleny ironicky a nikdo by snad nemohl být takový idiot, aby to, co píši, myslel vážně. Nechápu, jak je to mohlo napadnout…
aSI TO SOU, FŠECKO ŽIDOMUSLYMSKI ZÁPADNI TRANSEXUELNI SOROSEM PLACENÝ AGENTI!!!!,?!.!!!?!!!! MI SE, ALE NEVZAME JYRKO!!!

Jiří Procházka
Host
Jiří Procházka

Podělaný židobankéři z Jů Es Ej a Kalousek vysávají nás vobyčejný lidi! Proto se máme tak blbě. Ještě že se vo nás starají soudruzi Zeman a Babiš, proto se máme tak dobře. Jak si někdo může myslet že to myslíš yronicky, dyk je to všechno cos napsal svatá pravda, do kamene tesat!!! To je jasný že my bývalí pomocníci VB a domovní důvěrníci se nevzdáme! Nikdy! Lidé bděte!!!

Jan
Host
Jan

To jako někdo pochybuje nad tím že byl Hitler nacista a fašista ?????

Reklama

RSS