Erdogan nechal zatknout tisíce barmanů kvůli nepovedenému punči

24 Čvc 2016

Výjimečný stav v Turecku i nadále pokračuje a prezident Erdogan ho využil k tomu, aby nechal zavřít stovky barů a restaurací. Zároveň také nechal zatknout tisíce barmanů. To všechno kvůli nepovedenému punči, který mu byl naservírován v jedné z ankarských restaurací.
Dle slov tureckého prezidenta byl punč velmi nepovedený, a tak nechal zatknout tisíce barmanů napříč celým Tureckem.

„Měl jsem chuť na dobrý punč, ale dostal jsem něco, co se snad ani punčem nazvat nedá. Není pochyb o tom, že většina tureckých barmanů má vazby na USA a Fethullaha Gülena a schválně sabotují jinak kvalitní turecký punč,“ prohlásil turecký prezident.

Barmani byli okamžitě propuštěni z práce a následně zatčeni a odvezeni k výslechu, aby se potvrdila jejich zrada směrem k tureckému lidu. Erdogan chce pro punčisty trest nejvyšší, tedy trest smrti a veřejné lynčování. Vzhledem ke strategické významnosti Turecka a s tím spojenému vlezdoprdelkovství západu, nelze směrem k Turecku čekat jakákoliv akce a kritika. Naopak, západní vlády Erdogana podporují, stejně tak jako organizace bojující za lidská práva, aby zabránily tomu, že tato autokratická země nezačne pokuřovat jiné autokratické zemi – Rusku.
3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..