Muž začal po očkování proti Covidu jíst rajčata stejně jako správce Gondoru Denethor

30 Říj 2021

Zajímavý vedlejší účinek má vakcína proti koronaviru od firmy Pfizer na 45 letého Václava z Jičína. Ten krátce po očkování třetí podpůrnou dávkou vakcíny začal jíst rajčata stejně zvráceným způsobem jako vládnoucí správce Gondoru Denethor. Ať Václav dělá, co dělá, nedokáže s tím přestat a jíst rajčata zase normálně.

Problému si Václav všiml hned druhý den, kdy si chtěl ke svačině dát vaničku s cherry rajčaty. To, že nedokázal ani jedno rajče sníst jako normální člověk, ho zanechalo v šoku.

„Je to strašné. Místo toho, abych cherry rajče jako normální člověk strčil celé do pusy, ho ukousnu v polovině a rajče tak vyprskne všude kolem. Mám od toho už úplně podrážděnou kůži okolo pusy a když dojím, je všude šťáva z rajčat. Na stole, na zemi, na oblečení, je to všude, neustále jen peru a uklízím. Očkování mi zničilo život!“ sdělil naší redakci Václav.

Pokud nejste obeznámeni s tím, jak poslední vládnoucí správce Gondoru cherry rajčata jí, můžete se na vlastní nebezpečí podívat na videu níže.

„Bojím se, co přijde dál. Když se podíváme na Denethora, tak vidíme, že neumí jíst ani další jídla. Třešně, kuře, víno, všechno mu teče a padá od pusy. Co když se tohle stane i mně?“ dodává s obavou Václav.

K celé situaci se vyjádřil i výrobce vakcíny Pfizer. Podle Pfizeru není Václav prvním, kdo podobný vedlejší účinek ohlásil. Stejně jako většina účinků, je i tento dočasný, protože jak víme, Denethor se krátce nato zapálil a skočil ze Citadely Minas Tirith. Třetí dávka může podle Pfizeru v setině případů způsobit tzv. Denethorův syndrom, který se projevuje tak, že se lidé začnou chovat jako Denethor. Odstartuje to tím, že přestanou umět jíst a skončí to vyskočením z okna. Stav je bohužel nezvratý, a tak během pár týdnů Václav přijme natolik Denethorovu osobnost, že se pravděpodobně zapálí a skočí z okna, nebo ze skály.

K Václavově smůle bohužel nejde výrobce vakcíny žalovat, což je všeobecně známý fakt. Zřejmě se tak žádnou kompenzaci za to, že už si nejspíše nikdy konzumaci rajčat nevychutná, nedostane. Nemusí ho to ale zas tak moc trápit, protože stejně brzo umře.