Vladimir Putin oznámil svoji kandidaturu na prezidenta České republiky

14 Bře 2016

Vladimir Putin dnes potvrdil to, o čem se v Rusku již delší dobu spekuluje. Hodlá kandidovat na post prezidenta České republiky. Vladimir Putin již dříve potvrdil kandidaturu na prezidenta i v jiných zemích, například na Ukrajině, v Bělorusku, Azerbajdžánu či Rumunsku. Putin by se dle svých slov chtěl stát prezidentem celé východní Evropy a vytvořit Velkoslovanskou říši, kde jsou si všichni slované rovni, jen ti ruští jsou si rovnější.

“Pan prezident Putin má pro nadcházející prezidentské volby v České republice velkou podporu. Podporují ho například tanky T-90, nová T-14 Armata, Suchoj Su-34, armáda placených trollů nebo Jiří Ovčáček,” prohlásil tiskový mluvčí Kremlu, pan Juraj Ovečkin.

U českých kolaborantů a čtenářů alternativních médií financovaných z ruských fondů, určených na vzdělávání východoevropského obyvatelstva, vyvolala tato informace pochopitelně nadšení.

“KONEČNĚ SE ZBAVÍME USSA DIKTATURY!!! UŠÁCI MAJI SMULU ČESKÝ NAROD STOJI ZA RUSKOU FEDERACI A PANEM PRESIDENTEM PUTINEM!!!! SLOVANE MUSI DRZET PRI SOBE A VYMANIT SE S DIKTATURY GERMANU A UŠÁKŮ!!” napsal v jedné internetové diskusi hrdý slovanský vlastenec Igor.

Putin by chtěl kandidovat na prezidenta České republiky v nadcházejících volbách v roce 2024. Pokud si to situace bude vyžadovat, je Putin ochotný stát se českým prezidentem i dřív.

49 komentářů
 1. Já bych chtěl soudruha Putina za prezidenta už teď. Milovaný pan prezident Zeman je sice výborný a lidový, ale s Putinem bychom se rychleji přimkli k tomu mohutnému ruskému dubisku a vytvořili Svaz sovětských oligarchických republik. Už aby tady byly ruské tanky a podpořili svobodné volby. Pak vyhlásíme válku USA!

    1. Neviem či pologramotný,či nie, no Váš názor ma akosi netrápi 😀 . K dubu sa ,ako k národnému stromu pritískajú Germáni, Rusi ako Slovania inklinujú k lipe, ako k stromu Slovanov.I keď Vy ,považujúc sa za plno gramotného pogermánčeného Čecha ,sa asi nevyrovnáte ani pologramotnému Slovákovi, čo je škoda,no som presvedčený,že ste ojedinelý zjav, nakoľko považujem Čechov za inteligentný národ,. Škoda ,že sú aj výnimky Vášho kalibru. , čo už .Možno na ospravedlnenie Vašej nevedomosti ,snáď len toľko ,že áno v Česku bol po stáročia silný germánsky vplyv a tak sa tam nachádza hodne pamätných dubov … Žižkův dub v Želivy, Kornerův dub v Dalovicích u Karlových Varů . Nič to nemení na tom že my, teda Slovania sme uctievali veľa stromov, od liesky ,zasvätenej Perúnovi, až po Vami menovaný dub. Keďže v čase sebauvedomovania si seba ako národa, čo sa stalo životne potrebné zhruba dve sto rokov späť, prijali Slovania,všeobecne lipu za svoj strom,čím sa chceli i vyčleniť ,spojiť, príde mi Váš inteligentný komentár ,no trochu “blbý” Takže v úcte k predkom sa i pologramotný Slovák pritíska k lipe , pretože tento symbol Slovanstva , jeho zakorenenie, stálo veľa síl ,strádania ,ohrozenia života ,nie len Slovenských,ale i Českých národných buditeľov. Apropo, nie som Slovák,to že píšem Slovensky ?? Môžme Rusky, Anglicky, Nemecky, dokonca aj mojou rodnou Poľštinou,vlastne nemôžme,lebo už nebudem na Vás reagovať. Nerád sa bavím z ľuďmi čo sa považujú za “super inteligentných” a pritom sa jedna o človeka ktorého možno bez nadsádzky nazvať slovom “hejter”, už i tak som Vám venoval až more svojho drahocenného času.,

     1. Ty vole, Fero, ty to bereš moc botanicky. Mě jde o to, že Putin je nacistické hovado, které patří pověsit na nejbližší lampu pouličního osvětlení. Je fajn že si z něj můžeme dělat veřejně srandu. Čus!

     2. Krásne napísané, ale nestrácajte drahocenný čas. On si to aj tak nedokáže preložiť 😀

  1. Běž se pořádně projít, Prochàzko. Protože takových The Billů se rodí po málu. Rus a fašista. To jsem ještě nikdy neslyšel! To si na to hraješ nebo jsi vážně tak rozumově nadanej?? Kdejakej Rus by ti za tenhle komentář poslal do nemocnice. A pak bys měl jít rovnou do blàzince. Prochàzko, Prochàzko, kolikràt jsi v životě a ve škole chodil zacházkou??

   1. Přečti si soudruhu Ondráku definici a projevy fašismu a zjistíš, že to pasuje nejen na Putlerovo rusko, ale i na tebe!!!

 2. Wow nejdementnější článek co jsem kdy četl. I kdyby toto Putin chtěl udělat tak by nikdo nemohl říct že se snaží podmanit i ostatní státy nějakou moc. Když NATO je ovládáno celé Američany a stejně oni jsou ti co bojují za demokracii. Ale kdyby zkusil něco podobného Putin tak by se snažil o ovládnutí země.

  1. Svobodo a Oskare jste opravdu dementi. Tohle nejsou zprávy TV Barrandov, to je sarkastický humor vy rudí buzíci.

   1. Proč píšete takové věci? Redaktoři autentických zpráv s tím mají takovou práci a Vy jim to musíte kazit 🙁

  2. Souhlasím – to co je dovoleno USA – nesmí se tolerovat žádnému jinému státu na světě. Melou tu hovadiny – opravdu dementní článek.

 3. Když blbnou nickové není to nic závažného. Když zblbnou redaktoři autentického zpravodajství
  je to potvrzení toho, že je to ztráta času věnovat se těm zhovadilostem.

 4. No a jak znám chytré spoluobčany, určitě si ho zase zvolíte. Jako toho nejchytřejšího, jako vždy.

 5. Tisková chyba v datumu, ten článek měl být správně až 1.dubna zveřejněn……….

  1. mam uctu k lidem dusevne postizenym, ale nemeli by jim dovolit cist internet, kdyz nerozeznaji pravdu od lzi, humor od zpravodajstvi a vsechny krome sebe povazuji za dusevne postizene 😉

 6. je to pochopitelne. jako jediny zijici superclovek ma totiz sanci porazit neporazitelneho Milose, jednak diky nekonecnym nalezistim vodky a jednak diky kvalitni kampani, kterou v autobusech T-90 zvanych “putanky” budou provadet specialne vyskoleni turiste. predbezne volebni pruzkumy davaji novemu ceskemu prezidentu odhadem 150-170% vetsinu pri 120% volebni ucasti…

   1. “před 10 měsíci”
    LOL
    to ses ted “kamarade” probral z komatu, nebo te prave vypustili z vycvikoveho tabora Putinovy trolli armady? 🙂

 7. Tak větší hovadinu jsem snad neviděl!! Za prvé co by s námi tak Putin dělal se na nás může vysr… a za druhé kandidovat smí pouze občan České Republiky a ten ,který tu má trvalé bydliště .Takže ten kdo tohle vypustil je pěkný lhář. HNUS!!!

 8. Největší ovarové jsou ti co tu kdákají něco o Prezidentovi. Styďte se parchanti. Sluníčka kopou kolem sebe pod taktovkou kavírenských povalečů. Brzo na vás dojde a budete se divit.

 9. Robíte si prču, ale keď je vám milší diktát nevolených tupcov v ústredí EÚ, môže sa vám stať, že nakoniec budete Putina prosiť, aby vám pomohol….

  1. Ono už se do parlamentu EU nevolí? A mě bylo hned podezřelé, že musíme mít ta neomezená data od T-mobile zadarmiko po celé EU. Normální vlastenec by si je přeci platil, aby daněmi
   přispěl do státní kasy a snížil státní dluh.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..