Vladimir Putin oznámil svoji kandidaturu na prezidenta České republiky

20 Zář 2022

Vladimir Putin dnes potvrdil to, o čem se v Rusku již delší dobu spekuluje. Hodlá kandidovat na post prezidenta České republiky. Vladimir Putin již dříve potvrdil kandidaturu na prezidenta i v jiných zemích, například na Ukrajině, v Bělorusku, Azerbajdžánu či Rumunsku. Putin by se dle svých slov chtěl stát prezidentem celé východní Evropy a vytvořit Velkoslovanskou říši, kde jsou si všichni slované rovni, jen ti ruští jsou si rovnější.

“Pan prezident Putin má pro nadcházející prezidentské volby v České republice velkou podporu. Podporují ho například tanky T-90, nová T-14 Armata, stíhací letoun Pitomio-88 nebo ledoborec Zwyrtec,” prohlásil tiskový mluvčí Kremlu Dmitry Peskov.

U českých kolaborantů a čtenářů alternativních médií financovaných z ruských fondů, určených na vzdělávání východoevropského obyvatelstva, vyvolala tato informace pochopitelně nadšení.

“KONEČNĚ SE ZBAVÍME USSA DIKTATURY!!! UŠÁCI MAJI SMULU ČESKÝ NAROD STOJI ZA RUSKOU FEDERACI A PANEM PRESIDENTEM PUTINEM!!!! SLOVANE MUSI DRZET PRI SOBE A VYMANIT SE S DIKTATURY GERMANU A UŠÁKŮ!! PLIN BUDE KONEČNĚ LEVNÝ A VŠICHNI SE BUDOU MÝT DOBŘE!” napsal v jedné internetové diskusi hrdý slovanský vlastenec Igor.

Putin by chtěl kandidovat na prezidenta České republiky v nadcházejících volbách v roce 2023. Pokud si to situace bude vyžadovat, je Putin ochotný vypsat referendum o připojení České republiky k Rusku a stát se tak českým prezidentem dříve.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.