Do Itálie přiletěly ruské zdravotnické tanky T-90 a létající vrtulníkové nemocnice Mi-24

28 Bře 2020

Ruská federace vyslala do Itálie dalších několik desítek tun zdravotnického materiálu. Mimo jiné dnes hranice Italské republiky překročilo i 60 zdravotnických tanků T-90 a 10 létajících vrtulníkových nemocnicí Mi-24.

Rusko tak uvolnilo další vlastní zdroje na bratrskou pomoc Itálii, čímž pro ní dělá mnohem více než EU. Jak navíc tvrdí prezident Putin, ruská zdravotnická technika je připravena pomoct i mimo Itálii.

„Jako první je třeba zdůraznit, že naše zdravotnické tanky a vrtulníky nejsou stejné, jako tanky a vrtulníky okupační. Zdravotnické tanky T-90 umějí kromě jiného i létat a fungují jako jakési sanitky. Vzduchem dokáží letět až 200 km/h a jde tak o skutečné rychlé šípy! Vrtulníková nemocnice Mi-24 je pak speciálně upravena tak, aby na palubě každé z nich mohlo být umístěno až 20 lůžek pro nemocné pacienty. Kulomety jsme pak na vrtulníku nahradili speciálním dezinfekčním dělem, který do ulic italských měst bude stříkat dezinfekční gel. Pokud by měl o naši pomoc zájem i někdo další, můžete se klidně přihlásit. Naše bratrské státy – Polsko, Česko, Slovensko, by mohly o naší pomoci dlouho vyprávět!“ prohlásil ruský prezident Putin.

Ruské tanky prý střílejí do italských obyvatel

Podle některých zpráv údajně ruské tanky dnes zahájily palbu do italských obyvatel. Nejde však o palbu ostrými náboji. Jak vysvětluje ruský generál Čůra, Rusové střílejí do Italů imunitními gely.

„Naši vědci vytvořili účinná imunitní děla, která posilují imunitu. Děla střílejí speciální směs, která je smíchaná z různých účinných věcí na podporu imunity. Hlavní složku pak tvoří Marťánci s Imunactivem. Díky tomu tak koronavirem neonemocní další Italové!“ tvrdí generál Čůro.

Rusové by ale se svojí podporou stále nemuseli končit. Podle některých informací by měl do Itálie mířit i legendární letadlový křižník Admiral Kuzněcov. Tuto domněnku potvrzuje i ohromný stožár černého kouře, který je už několik dní vidět nad Středozemním mořem.

Ruští zdravotníci by v Itálii měli podle Rusů zůstat „jak dlouho bude potřeba.“ Podle Sergeje Lavrova by to mohlo být klidně i 40 let.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..