Lukašenko po dohodě s Putinem v rámci boje proti rasismu přejmenuje Bělorusko na Rusko

23 Srp 2020

Z Běloruska, které je aktuálně zmítané protesty, přišla dnes dopoledne zpráva o dohodě mezi Lukašenkem a Putinem. Hlavním obsahem dohody je to, že Bělorusko v rámci boje proti rasismu odstraní z názvu část „Bělo“, a bude se tak jmenovat pouze Rusko.

Lukašenko a Putin se shodli, že rasismus nemá v 21. století místo. Název „Bělorusko“ podle nich vznikl v temných a rasistických dobách, aby cizincům jasně ukázal, že „tady je to pro bílý!“ Tyto doby jsou ale dávno pryč, nyní jsou v Bělorusku vítání lidé všech barev, tudíž část „Bělo“ musí z názvu pryč.

„U nás v Bělorusku neexistuje rasismus. Název Bělorusko je ale rasistický. Proto se svolením prezidenta Putina odstraníme část „Bělo“ a s okamžitou platností se naše země bude nazývat pouze „Rusko“. Stejně tak náš národ už nebudou Bělorusové, ale Rusové. Jsem hrdý na to, že jsem Rus!“ prohlásil ruský prezident Lukašenko.

Případné zmatky v tom, že teď máme dva ruské prezidenty se Lukašenko s Putinem rozhodli rozhodli vyřešit elegantně.

„S Vladimirem jsme se dohodli, že kdyby byli dva ruští prezidenti, způsobovalo by to zmatky. Proto jsme přišli s řešením, kdy Vladimir zůstane ruským prezidentem a já budu jeho první dáma. Budeme spolu jezdit na státní akce, budeme Rusko politicky reprezentovat, nechávat otrávit a vypadávat z oken nepříjemnou opozici, a hlavně si spolu užijeme nekonečné hodiny krásného a divokého homosexuálního sexu,“ prohlásila ruská první dáma Alexandr Lukašenko.

Zatím není jasné, zda se Lukašenko v rámci svojí nové úlohy první dámy Ruské federace nechá přeoperovat na ženu. Dle našich zdrojů si ale pravděpodobně ponechá svoje aktuální přirození a hormonální terapii nepodstoupí. Jednak kvůli jeho slovům o homosexuálním sexu, druhak pak kvůli Putinově latentní homosexualitě, která jak se zdá, už latentní nejspíš není.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.