ANO plánuje odebrat ledviny tisícovce voličů, aby zachránilo rozpočet

29 Lis 2019

ANO po rozprodání části hmotných rezerv přišlo s dalším plánem, jak zachránit skomírající český rozpočet. Až od tisícovky dobrovolníků by chtělo vybrat ledviny a ty následně rozprodat na černém trhu.

Vláda po splnění několika populistických slibů najednou postrádá miliardy korun v rozpočtu. Proto se rozhodla k několika opatřením, které by měly chybějící peníze znovu doplnit. Po rozprodání části hmotných rezerv přišlo hnutí ANO s další možností, jak skomírajícímu rozpočtu ulevit.

„Plánujeme vypsat konkurz na výběr ledvin od našich voličů. Za symbolický poplatek 1000 Kč odebereme dobrovolníkům jednu ledvinu. Ta se dá na černém trhu prodat až za stonásobek této částky. Pokud by se nám podařilo vybrat ledviny byť od pouhé tisícovky voličů, vydělali bychom 100 milionů korun,“ píše hnutí ANO na svůj Facebook.

Nejoptimistější odhady mluví až o 10 tisících ledvin

„Mezi voliči ANO se určitě najde dostatek lidí, kteří by byli ochotni darovat Babišovi svoji ledvinu. Většina z nich jsou však důchodci, jejichž ledviny už na černém trhu nenajdou kupce. I tak si ale myslím, že se hnutí ANO podaří získat až 10 tisíc ledvin, což by do státního rozpočtu přineslo až miliardu korun,“ sdělil naší redakci Si Tchung Huong, obchodní zástupce čínského černého trhu s ledvinami.

Vláda díky těmto opatřením získá potřebné peníze, aby mohla slevy na jízdném a další blbosti dopřát českým studentům i příští rok. Vyhne se navíc tolik obávanému prodání Českých korunovačních klenotů.

7 comments
 1. Ano je pravda že příznivci ANO budou moci zdarma odevzdat ledvinu, méně už se ale ví že součástí procesu odebrání tohoto orgánu bude ještě jeden zákrok. Ve formuláři pro souhlas s odběrem orgánu je malým písmem dole pod čarou uvedeno že podepisující souhlasí zároveň s lobotomií mozku. Proč bude prováděna lobotomie se snad podaří vypátrat investigativním reportérům.

  1. Nevím, nevím. Zrovna jsem s jedním, co už vrátil z pátrání, mluvil. Abych nebyl osočen z překrucování, uvádím doslovný přepis našeho rozhovoru.
   Dr. QQ – Nazdar Václave.
   Václav – Kde mám koblížek?
   Dr. QQ – Byl si na té exkurzi v Agrofertu?
   Václav – Kam si mi schoval lízátko?
   Dr. QQ – Kolik vás tam bylo?
   Václav – eeeeeeeeeeeee
   Dr. QQ – Cítím, že jste byli i na jatkách.
   Václav – Hééééé, béééé
   Dr. QQ – Tak dobře Vašíku, vyspi se.

 2. já myslím, že by mohlo jít o kombinovanou explantaci a transplantaci. Za vynětí ledviny, kterou je možno výhodně prodat, by bylo ideální souběžně transplantovat těmto ANOnistům nový mozek, ideálně z Vodňanského kuřete. I když nová vylepšená mozková kapacita by mohla způsobit úbytek elektorátu strany Velkého kormidelníka. Tak vlastně nevím jestli to PR oddělení schválí, je to dost riskantní. Leda by všechny utržené peníze nebyly utraceny za dotace a ČR by koupila Agrofertu internet a celé DVBT2 HEVC/H265

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..