Největší ohnisko koronaviru v České republice se aktuálně nachází na Vysoké škole života

02 Lis 2021

Hygienikům se aktuálně díky pečlivému trasování podařilo odhalit největší ohnisko další vlny nákazy koronaviru v České republice. To se prý nachází na Vysoké škole života.

Vysoká škola života čítá statisíce studentů, přičemž většina z nich za sebou nemá ani jednu dávku očkování a spousta z nich ignoruje veškerá bezpečnostní opatření. Výsledkem tak je další vlna, kterou po České republice roznáší studenti této prestižní školy.

„Počet studentů Vysoké školy života jde téměř do milionu. Většina studentů je navíc skeptická k očkování a brání se i používání respirátorů a roušek. Nemluvě o jejich často nízkým hygienickým nárokům. Jelikož se studenti této školy nachází po celé České republice, roznáší tak nákazu téměř všude a nelze je jednoduše izolovat,“ stojí v prohlášení českých hygieniků.

Škola učí studenty, jak opatření oblafnout

Aby toho nebylo málo, profesoři na Vysoké škole života dokonce učí studenty, jak opatření nejen nedodržovat, a dokonce i jak je úplně obejít. Nedávno například skupinka absolventů VŠZ začala vyrábět falešné CovidPassy. Absolventi některých lékařkých oborů pak zase začali očkovat pouze na oko, a pacientům vakcínu ve skutečnosti nepíchnou. Neočkovaných je tak ve skutečnosti méně, než kolik uvádějí oficiální statistiky.

„Nebudu do svých pacientů píchat syntetické jedy a nanočipy. Prostě jim to odbouchnu, že jsem je očkoval a vakcínu naliju do záchodu. Raději jim za tisícovku prodám svoje homeopatické vitamíny, které slouží jako prevence proti onemocnení mnohem lépe než očkování. Ať si elity přes svoje čipy sledují krysy v kanálu, ale ne moje pacienty,“ píše MUDr. Honza Žoldáček na svém Facebooku.

VSŽ se však brání. Studenty sice od očkování odrazuje, ale má své vlastní alternativní metody, jak v nich vyvolat imunitu proti onemocnení Covid-19.

„Studentům jsme zakázali se očkovat pod pohružkou vyloučení ze školy. Všichni naši studenti však mají nárok na bezplatné očarování kvantovým kyvadlem, které naučí jejich imunitní systém bojovat proti všem nemocím a nikdy tak nebudou nemocní. Nejenže nebudou nikdy mít Covid, ale ani žádnou jinou nemoc. Je to zdarma, bez chemie a přirozené,“ sdělil naší redakce ředitel VSŽ Jarda.

Údajné ohnisko na Vysoké škole života je tak pravděpodobně jen zoufalým pokusem elit, které se snaží odvést pozornost od toho, že jejich vakcína nefunguje.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.